Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łasica87

Co pierwsze??

Polecane posty

Mam takie pytanie...Co lepiej pierwsze zrobić?Fryzure czy makijaż??Jak Wy bedziecie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiatoja
Zawsze robi się najpierw fryzurę a potem makijaż. Nigdy wcześniej nie czesałaś się i nie malowałaś przed imprezami ? Wesela, 18stki, komunie, chrzciny, roczki, sylwestra, zabawy karnawałowe. Mnóstwo jest imprez na które kobiety chodzą do kosmetyczek i fryzjerek. Aż nie chce mi się wierzyć że po r4az pierwszy ktoś czesze się i maluje w dzień własnego ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem do fryzjera przed ważnymi uroczystościam chodze,ale makijaż sama sobie robiłam.Na własny ślub będę miała po raz pierwszy profesjonalny makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyLOve
Ja pierwsze robiłam makijaż a potem fryzurę i wszystko wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Zosiu samosiu wyobraź sobie, ze są kobiety, które potrafią się same pomalować na imprezę, ale w dzień ślubu makijaż musi być trwalszy, do tego dochodzi stres, więc wolą się oddać w ręce wizażystki. Mi się nie chce wierzyć, że kobieta nie potrafi się sama pomalować i uczesać np. na "roczek", komunię i chrzciny, gdzie wystarczy zrobić dzienny makijaż i wystarczy wymodelować włosy. Wystarczy dobra baza i profesjonalne kosmetyki żeby makijaż był trwały. Kobieta powinna umieć sama o siebie zadbać na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiatoja
Potrafię się sama ładnie i pomalować i uczesać ale wyobraź sobie że są kobiety które nie tylko w dniu swojego ślubu chcą wyglądać wyjątkowo i zjawiskowo i malują się również jak czyjeś wesela i inne uroczystości :) Jak idę na czyjeś wesele, chrzciny, komuię też zależy mi na trwałości makijażu. Wiadomo makijaż wykonany prze siebie nie jest tak profesjonalny jak przez wizażystkę. Skoro ty potrafisz się tak ładnie wymalować na komunię czy chrzciny to dlaczego na własny ślub nie potrafisz się umalować ani uczesać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiusamosiu...Bo na wesele najwieksza uwaga jest skupiona na pannie młodej i każda PM chce wyglądać i czuć sie PIĘKNIE.W tak wielkim stresie może być ciężko zrobić perfekcyjny sobie makijaż. Na uroczystościach,których wymieniłaś wystarczy wyglądać ładnie ale nie uważam ,że trzeba aż tak szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiatoja
A ja czy na własnym weselu czy weselu koleżanki, chrzcinach w rodzinie, komunii, 18stce zawsze chcę wyglądać wyjątkowo i dlatego odwiedzam i kosmetyczkę i fryzjerkę. Na co dzień maluję się sama i też znajome mi mówią że fajnie potrafię się pomalować i uczesać ale jednak profesjonalista zrobi to lepiej niż ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 546j
ja również potrafię umalować się bardzo dobrze sama, mam świetne kosmetyki, jak dla mnie to przesada żeby na każde chrzciny, komunie, osiemnastki i inne chodzić do kosmetyczki (zresztą i tak moje makijaże są solidne więc po co). Co do tematu: pierwsza fryzura oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiatoja
Z tym się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×