Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agus888

kurczak w sosie

Polecane posty

Gość Agus888

witajcie ostatnio u znajomych jadłam kurczaka. na pół misku był ryż dookoła ryżu udka kurczaka a na ryżu był jakiś sos za papryka jak by sos słodko kwaśny . ma ktoś przepis na coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus888
kurcze szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
A nie możesz zapytać tych znajomych? Skąd my mamy wiedzieć, czym oni Cię karmili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaczek
nie chce cie martwic, ale to mogl byc po prostu "fix do potraw chinskich" knorra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus888
trochę mi głupio ich pytać nie jesteśmy aż tak dobrymi znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
jezeli piszesz, ze to byl sos o smaku slodko kwasnym z kawalkami papryki, to sama sobie odpowiedzialas na pytanie :) tylko ty wiesz, co bylo w tym sosie. poszukaj wiec przeppisu na sos slodko kwasny z .... tym, co w nim bylo jak kadlas. faktycznie to mogl byc zwykly fix. tak mi sie kojarzy, bo cos podobnego tez kiedys jadlam u znajomych, ze na polmisku byl ryz, a na nim taki sos z kawalkami papryki, z tym, ze tam byly kawalki piersi kurczaka w tym sosie, a nie udka oddzielnie. bylo to smaczne, ale na zasadzie bar szybkiej obslugi - bezsmakowy ryz z torebki blyskawicznej i sos z glutamianem sodu. dobra, to byla dygresja, a co do twojego sosu, to opisz blizej lub szukaj przepisow na sos slodkoo-kwasny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus888
szukałam w necie ale większość sosów ma w sobie mięso w kostke a w tym sosie były udka kurczaka udzielnie . może macie racje ze to był fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
to, czy mieso bedzie w srodku sosu, czy na zewnatrz, to akurat pikus. chodzi o te skladniki sosu samego w sobie. jak masz czas i ochote, to wyproboj sobie pare z tych przepisow. obecnosc kostek miesa w srodku sosu nie zmieni jego podstawowego smaku, ktory jest produktem przypraw i "sososwych" skladnikow :) moze wnajdziesz cos dla siebie i moze to bedzie jeszcze smaczniejsze, niz sos u znajomych :) grunt to eksperymentowanie i zdobywanie nowych doswiadczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×