Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brongo_Małgosia

Arek Sołtys FM GROUP

Polecane posty

Gość Brongo_Małgosia

Chciałam powiedzieć Wam o tym lizusie Arkadiuszu. Jest pracownikiem tej pożal się boże 'firmy' FM. Wciska ludziom to gówno, mówiąc, że to najwyższej jakości produkty. Nawet raz chcąc udowodnić, że produkty do mycia naczyń od tej firmy są z samych naturalnych i nieszkodliwych dla człowieka składników i przy mnie zjadł trochę płynu do mycia naczyń. Mówię Wam byłam w szoku. Najpierw przyszedł i pierniczył, a potem zjadł płyn do mycia naczyń - co za człowiek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrMaj
Podpisuje się dwoma rękoma pod moją przedmówczynią. Arek to ćpun płynu do naczyń. Po naćpaniu się myśli, że jego xperia, to SIII'ka, a Polonez jego mamy, to Mercedes SLS AMG Black Series.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka55421
Jestem przerażona, właśnie chciałam złożyć zamówienie u Arka, ale po tym co przeczytałam nie wpuszczę go już do mieszkania z tym jego śmierdzącym starterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_buziaczek
Ostatnio jak byłam w clubbie, to widziałam go! Miał na sobie jakąś koszule z rynku i spodnie zszyte szpagatem, a gdy stałam w drugim końcu klubu od niego, to czułam jego perfumy Lui Vito. Nawet wtedy miał przy sobie starter i wciskał perfumy barmanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Nieładnie tak szastać nazwiskami na publicznym forum. Nieładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek May bez dwóch jaj
szczytem jaj kwadratowych była inwazja Mudżahedinów Ludowych FM na Akademiki AGH w Krakowie !!! Parodia trwała ze dwa miesiące , przyszli milionerzy latali i nawzajem sie rekrutowali , na szczęście sprawę oparli o alkohol i nie doszło do blamażu tej zacnej Uczelni. Tylko kilku popaprańcuf kupiło startery i na tym zakończyli drogę do Milionuf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekN3
FM to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o jakim Arku Państwo piszecie skąd on jest? z okolic Warszawy? też u jednego zamawiałam produkty i też miał na imię Arek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×