Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta 3223

witajcie macie jakieś zabaweczki ?

Polecane posty

Z pewnością Twój miś, lubiękiedy nie może narzekać na brak towarzystwa. Pod łóżkiem zamieszkał też pewnie guzik, który odpadł Ci od spodni, kiedy przytyłaś. Prezerwatywa, która nagle zniknęła... Kiedy ostatnio odwiedziłaś swojego "misia"? Może tam tętni już życie, o którym nie masz zielonego pojęcia. Na bank różnego rodzaju roztocza mają już kluby nocne. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty doskonale wiesz co się pod moim łóżkiem dzieje :) Miś Cię pozdrawia, macha łapką i prosi byś wpadał częściej a i jak już tam będziesz to sprzątnij tą prezerwatywę i sięgnij ten guzik jak możesz co sobie przyszyję w końcu... ile można chodzić w rozpiętych spodniach :) Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka nr 1
I ujeżdżasz ten wałek kołdry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się dobrze składa, bo ja nie wiem jak to się robi. Może nauczyłabyś mnie Słowianko jak to się robi? I przy okazji odrobinę kultury o ile dasz radę? :( Co prawda jestem już po pierwszej lekcji udzielonej przez Iskierkę, ale to i tak nie zatuszuje wstydu jaki noszę w sobie. :( Przeprosiny i tak za niewiele zmienią, jedynie poprawią Ci humor i dadzą satysfakcję. Co jest jak najbardziej cenne, dlatego PRZEPRASZAM Cię Słowianko w pełnym nicku, słodka słowianka :), za moje zachowanie, które było pozbawione czegokolwiek, po za udawaną nienawiścią. :( I jak kiedykolwiek pozwolisz choć odrobinę dotknąć swoich warkoczy, to nie zachowam się jak gówniarz. :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam się na Ciebie. Otóż, wracając do tematu, nie skręcam go dopiero wówczas, gdy jest potrzebny, lecz mam już przygotowany i schowany na 'czarną godzinę'.Wiesz jak wygląda wał klasyczny? Więc ten, który mam ja jest jego nieco ulepszoną wersją. Tworzę go poprzez niepełne skręcenie takiego klasycznego. Trzeba mu po prostu nadać realne kształty, aby przypominał sylwetkę kobiety. A reakcja facetów na niego - bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololololololo
a ja mam piłke!!!!!! Taką z dwoma uchwytkami do kakania :D jest bosko :D ostałam ją od faceta, ale chyba sam na siebie bat ukręcił :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma taką samą reakcję na kołdrę, jak ty waląc solidne krople moczu na bieliznę z Triumph'a. :O Wie tyle o skręcie, co kot napłakał. :O Jest tu z innego powodu, który pozwoliłem sobie wykorzystać, bezczelnie rzecz jasna. :P I już nie czepiaj się Słowianki, bo Ona wie co robi ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię! Klasyczny stoolejarski wał z kołdry. Ja mam niewidzialną rękę... Siadasz na ręce, aż zdrętwieje i jazda! Tzw. na obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Pendzior, ten sam. Naukowo udokumentowany. Chyba nie podajesz tej samej ręki, którą walisz sobie konia, bo ta woja niewidzialna, szybko może się z wizualizować i zostać rozpoznawana przez odciski. :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×