Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość btyryty

małżonek się zakochał...

Polecane posty

Gość btyryty

tzn stwierdził,ze mnie nigdy nie kochał natomiast swoją byłą tak... i to z nią chce stworzyć rodzinę... a ja zostałam sama w ciąży... domaga się szybkiego rozwodu...bez orzekania jakim prawem ? jak na taką sytuację może spojrzeć sąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd ma sądzić
a nie spoglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawem K DUKA
punkty za uczciwosc sa tacy co to ich nie stac na szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyryty
zatem co sąd może w ww.kwestii osądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachuu
alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad moze wlasnie tylko
alimenty zasadzic i dowalic panu na rozprawie, Ty powinnas zawalczyc o uznanie jego winy ,skoro sprawa tak wlasnie wyglada. Chlopczyk w spodenkach powinien poniesc odpowiedzialnosc za wlasne czyny ,jest juz duzy skoro wolno mu bylo zalozyc tzw komorke spoleczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyryty
nie wyobrazam sobie nie orzekania o winie, przeciez to to on mnie oszukiwal i w kilka chwil przekreslil wszystko, pomimo ze jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
na Twoim miejscu odwiedzialabym nie tylko sad okregowy (rozwod z jego winy) ale takze sad biskupi bo to co powiedzial daje powod do zbadania waznosci Waszego malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyryty
to jemu spieszno do rozwodu a na koscielnym jakos mi nie zalezy nigdy sie juz nie bede wiazac formalnie z zadnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraaaaapannanaaa
za jakich debilow wy wychodzicie za mąż.... ten ruchacz kocha tylko siebie, bylej tez nie kocha, on tylko czci swojego kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rod4ewo3oj
debili? a kto ma napisane na czole debil? przeciez jak sie zenia to wszyscy sa cacy, zakochani, dobrzy i serdeczni a ze potem im sie nudzi -to juz inna sprawa sama nie mam meza, jestem panna ale widze jakie sa realia nawet najlepszy maz moze isc na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Przede wszystkim odwiedz prawnika. Ty jestes storna poszkodowana w tym zwiazku i w obecnej sytuacji. Powinnas dazyc do rozwodu z orzeczeniem jego winy i alimentowaniem ciebie, przynajmniej przez jakis czas, kiedy nie bedziesz pracowac. Faceta sobie odpusc, walcz o swoje prawa i o dziecko. Z takim gnojkiem lepiej nie miec nic wspolnego. Trzymaj sie i nie daj sie namowic na szybki rozwod bez orzekania o winie. I zacznij od wizyty u prawnika. Koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee......................
ubiegaj sie o wyrok z orzeczeniem jego winy........ możesz też zażyczyć sobie alimenty na siebie........ Współczuję faceta. Ciesz się maluszkiem Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyryty
żaden debil. Czlowiek wykształcony,dobrze wychowany, choć może jako jedynak miał za ciasny klosz rodziców, 27 lat na karku / choć jak widać w głowie gówniarz/ Nic nie zapowiadało, ze może posunąć się do czegoś takiego. Nie weim czy już złożył pozew, którym strasznie mu się spieszyło. Czasem dopyta smsem jak ciąża, jak moje samopoczucie. Ostatnio stwierdził, że kocha dziecko tak jak ja... mhmmm jasne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach
przykra sytuacja, ale pociesze cie, dobrze, ze wczesniej, a nie za kilka lat i moze nie tylko z jednym dzieckiem, moglas sie przekonac co to za szmaciarz. Mloda jestes, ulozysz sobie zycie. A chjek dalej nim bedzie, do zasranej smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×