Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssssstefan

1/3 młodych Polaków chce wyjechać za granice

Polecane posty

Gość sssssstefan

To przez was Polska upada. W końcu zabraknie tu rąk do pracy i nie będzie emerytur. Przez was i przez kobiety które nie rodzą dzieci Polska się starzeje. Zupełnie nie myślicie o swojej ojczyźnie i rodzicach, którzy przez was nie dostaną emerytury a na starość będą sami bo wy będziecie sobie siedzieć za granicą. A może jednak są młodzi ludzie którzy chcą zostać w Polsce albo którzy już tu pracują i są zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
ten kraj juz dawno powinien upasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
Nie ma takich ludzi, i nie przez nas, a przez nieudolny rząd Donalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssstefan
Nie powinien, młodzi nic nie robią aby było lepiej tylko uciekają. Kiedys organizowało się protesty,. młodzi walxzyli o ojczyznę a teraz gdyby była wojna to pewnie większość by uciekła,. nawet już do wojska nie biorą. No i większość młodych nie głosuje w wyborach, a nawet gdyby głosowała to pewnie byłoby jeszcze gorzej bo wygrał by Palikot. Taka prawda że większość młodych nie ma pojęcia o polityce i politykach i nie interesuje się tym, a w głowie im tylko facebook itp. i żeby zarobić a sie nie narobić. A szacunek do ojczyzny to u nich rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palikot to jedyna opcja dla te
tego kraju... sld jest na wymarciu PO wiadomo jak jest a kaczynski by wprowadzil rezim katolicyzmu i teorie spiskowe na kazdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miały być jakies manifestacje
przeciw tuskowi i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
O nas ktoś myślał? mam w dupię Polskę bo to skończony kraj nie mam zamiaru katolicyzmu i zaścianku biedy utrzymywać i tyrać na księży, tuska czy kaczyńskiego i jego teorie smoleńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto_pyta
z tymi manifestecjami to jak z pochodem dziewic.jedna się pochorowala to druga stwierdzila , ze sama nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale będą?? był tu temat
o tym ale nie mogę go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfdaswq
Podobno będą, 23 marca... osobiście czarno to widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhajowy wizgun
jeszcze mnie nie pojebało, aby w imię patriotyzmu dawać się ruchać innym, ostatni gasi światło, a rządzący jak są tacy mądrzy to niech sami robią dzieci, ja to pierdole, wyjeżdżam stąd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhajowy wizgun
i dlaczego ja mam myśleć o polsce, skoro polska nie myśli o mnie, a raczej myśli jak mnie wyruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhbnjkm
przyjada imigranci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×