Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znane marki czy inne

JAKICH KOSMETYKOW UZYWACIE NA CODZIEŃ?

Polecane posty

Gość gość
ja mam himalaya krem do twarzy, myję physiogelem, do ciała mam olej kokosowy, a myję dove:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest prowadzony sklep z kosmetykami na www.e-naturalne.pl Można dostać u nich dużo algowych maseczek na przykład. Wszystko naturalne, łagodne dla skóry. Powiem szczerze, że już dawno się oduczyłam kupowania kosmetyków normalnie w drogeriach. Albo apteka i dermokosmetyki, albo sklepy specjalistyczne z naturalnymi rzeczami. Cera jest mi za to naprawdę wdzięczna i widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dove może i ma dobre jakościowo kosmetyki, ale niestety zapach jak dla mnie jest strasznie drażniący. Za to uwielbiam żele do kąpieli Palmolive (przepiękny zapach, długo się utzymuje), ponieważ mam problem z nadmiernym poceniem używam Aquasellin (z Rossmana), naprzemiennie z blokerem potu Ziaja. Z żeli do kąpania również używam Nivea i Ziaji, a ponieważ jestem leniem, to balsamu używam tego pod prysznic (Nivea). Kremy do twarzy z Ziaji i to zrówno ten nawilżający jak i BB, są po prostu genialne ! Szampon - najczęściej Nivea dobrany do rodzaju włosów. Kosmetyki kolrowe : pomadki - nie używam, błyszczyk - zależy jaki akurat jest w promocji, cienie do powiek - nie używam, bronzer - Rimmel, lub perełki brązujące Avon, puder w kremie (tylko od jesieni do wiosny) Max Factor, lub Luxe z Avonu. Róż do policzków Bourjois, rozświetlacz - Bell lub Miss Sporty. Uwielbiam lakiery do paznokci, ale zbyt caęsto maluję paznokcie, aby wydawać na drogie lakiery, więc kupuję raczej tańsze, np. Eveline, Bell , Miss Sporty, czy inne. Aby zbyt nie zniszczyć paznokci, jako podkładu pod lakier używam odżywki do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie perfumy, też uwielbiam i używam różnych, różnistych w zależności od nastroju , moim ulubionym kreatorem jest Clein i Armani. Ale lubię też Lady Milion - Paco Rabbane, Good Girl - Caroliny Herrery, czy też Pret'a Porter Naomi Campbell, ale nie pogardzę również niektórymi zapachami z Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę fajne, nowoczesne kosmetyki sprzedają na stronie www.nocanka.pl . Mój ulubiony sklep internetowy z kosmetykami w tym momencie. Marki mają różne i te bardziej ekskluzywne i bardziej dostępne cenowo, że tak je nazwę. Ja sama super bogata nie jestem, ale jak się załapię na kod rabatowy to zdarzy mi się coś z wyższej półki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre słowo mogę powiedzieć o drogerii online www.nocanka.pl . Jak tylko potrzebuję komuś prezent zrobić w formie kosmetyków to w pierwszej kolejności szukam tutaj. Mają sporo marek trudno dostępnych i też dość ekskluzywnych także na prezent w sam raz. Duży wybór, asortyment jest bardzo zróżnicowany, także nie ważne co chce się pielęgnować będą mieli do tego środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam mydła aleppo, zastępuje mi żel pod prysznic i żel do mycia twarzy (https://naturalo.pl/Aleppo-Soap-Mydlo-Aleppo-Pomarancza-p801), zamiast toniku wodę różaną od Make Me Bio, kremu na dzień tej samej marki. Do ciała ostatnio albo masło do ciała, albo olejki. Do makijażu - szukałam długo normalnego bb bez silikonu i polecam ten od Sylveco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, żę jeśli chcesz dobrego produktu to przypadną Ci do gustu kosmetyki www.beesthetic.pl Jakoś przypadkiem trafiłam na tą markę i jestem zadowolona z jakości kosmetyków Age Prevent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja cały czas zmieniam ale trzymam się polskich marek.Używam do cery naczynkowej (bo to moja zmora) Vianek i Sylveco.Iwostin też jest dobry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×