Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znane marki czy inne

JAKICH KOSMETYKOW UZYWACIE NA CODZIEŃ?

Polecane posty

Gość znane marki czy inne

piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam w szpitalu
cetaphil do mycia twarzy, tonik z tolpy, krem matujacy yves rocher, a na noc la roche posay. Ponadto wspomagam się olejkiem arganowym. Peeling z lirene fioletowy, a maseczke wykonuje z aspiryny. Do ciala mam maslo z douglasa. Krem do rak z evree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawypsiak
krem do twarzy nivea -wodny. Neutrogena w dozowniku jako balsam na wieczor. Nic więcej skóra nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafaustynka
krem do twarzy z minerałami z Morza Martwego H&B antyperspirant Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafaustynka
krem do rąk - dove pomadka bezbarwna - nivea zel pod prysznic - roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
szampon i odżywka do wlosów dove ( co 2 dni ), przed ciążą codziennie używałam kremu do twarzy bambino a teraz w ciązy niestety skórę na twarzy mam bardzo sucha więc używam kremu AA półtłustego. Do ciała używam aksamitnego mleczka nawilzającego nivea ( ale nie smaruje sie nim codziennie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do włosów loreal professionnel, balsamy dermedic, garniera i yves rocher, do twarzy nivea i yr, lirene, czy co tam mi podpasuje. Lubię kosmetyki eucerin - szczególnie krem do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 18 tc
Do ciała oliwka bambino, oliwka babydream, elancyl przeciw rozstępom, balsam nawilżający lirene. Do twarzy krem fitomed tradycyjny nawilżający do włosów szampon joanna kokosowy, maska bioetika nawilżająca lub odżywka garnier z avocado do mycia żel babydream dla dzieci (nie wysusza skóry jak inne) do hig intymnej lactacyd Do makijażu czasami tusz bodajże rimmel, podkład astor, pomadka ochronna oeparol do rąk krem z oriflame z olejkiem ze słodkich migdałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawie Cie :P
Zel do mycia twarzy-z Biedronki. Mleczko kosmetyczne-z Biedronki. Cienie do powiek, kredki do oczu, lakiery do paznokci-Rimmel. Tusz do rzes-ktory akurat wpadnie mi w oko, ale raczej tanszych firm. Krem do twarzy-zima Nivea z lekkim podkladem; wiosna, latem Ziaja. Balsam do ciala-Ziaja Kozie Mleko albo z pomarancza. Zel pod prysznic-z Biedronki, o zapachu pomaranczy. Szampon-Syoss. Odzywka do wlosow-raz w tygodniu robie sobie maseczke z zoltek i soku z cytryny. Peeling do ciala-mieszam cukier z zelem pod prysznic :D Blyszczyk-raczej te tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki do twarzy czyli krem z Vichy,kulka tez Vichy,krem do rak Garniera, tusz - Loral Telescopic, cienie i pomadka Inglot, zele pod prysznic najczęściej Palmolive lub Dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mycia ciała peelingi be beuty z biedronki, do wlosow Pharmaceris szampon przeciw wypadaniu + maska Biovax zamiennia z odzywka Dove regen. Do twarzy zel z nanosrebrem (mega wydajny), plyn do zmywania make up Bioderma rózowa, krem na dzien Vichy idealia, na noc olejek arganowy lub krem odzywczy decubal. Perfumy davidoff Game lub lilita lempicka zamiennie z Chanel Chance balsam do ciala - soraya ujedrniajacy Pomadka Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawie Cie :P
Zel do higieny intymnej- z biedronki, tak samo podpaski -tanie i mi sluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawie Cie :P
Perfumy-davidoff Cool Water, jakis czas uzywalam tez Hugo boss Intense, ale tez nie pogardze tanszymi, zalezy jaki zapach mi sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarz- tonik Garnier, krem Clarins włosy- szampon Dove, odżywka garnier ciało- żel Ziaji Blubel (uwielbiam zapachy) i balsam Clarins. Jeśłi chodzi o zapach to tylko Chanel Madmoseille, rzadko Escaga (facet mi kupił ale średnio mi pasuje). I tyle. Jak robie makijaż- to podkład Dior (tak rzadko uzywam, ze korzystam z próbek), cienie z Pupa, a tusz Estee LAuder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cradlee
do twarzy kosmetyki vichy, krem na dzien i puder, krem propolisowy na noc (nie pamietam firmy) do ciala neutrogena, bio oil i baby oel z buebchen wlosy- szampon i odzywka sante tusz do rzes P2 na codzien, cienie chanel i manhattan, kredka do oczu tez chanel, blyszczyk i pomadki chanel (znajoma pracuje dla chanel w douglasie i mam dostep do testerow) lakier do paznokci loreal deo nivea roll on (bez aluminium) perfumy hermes un jardin sur le nil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajny teamt:)
krem do twarzy, maseczki i peeling Dermiki krem do ciala Dove do rak Dove szampon i odzywka - loreal perfumy - ck euphoria tusz-max factor zel pod pysznic ck euphoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaterra
Ostatnio nie rozstaję się z kremem do rąk. Podczas zimy nie zadbałam o ochronę i są tego skutki - popękane, brzydkie dłonie. Znajoma poleciła mi krem z masłem shea. I powiem Wam szczerze - jest rewelacyjny. Widać natychmiastowe efekty i do tego ma przyjemny, delikatny zapach. http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-z-mas%C5%82em-shea,36,2,3531,195556.htm Jeśli macie podobny problem, polecam - w końcu dłonie to nasza wizytówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjhjhj
żel do mycia twarzy Bioderma bądź Physiogel (naprzemiennie) płyn micelarny Bioderma krem Bioderma szampon Pantene, Syoss, Nivea, Alterra Zapach Guerlain L'instant magic krem do rąk Dove pomadka bezbarwna AA ocenic, melisa bądź oeparol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremu do rąk Sopot SPA z algami, kremu BB z Garniera, tuszu Oriflame, mleczko pod prysznic nawilżające Care Pro z Luksji (super nawilża dziewczyny), perfum w zależności od humoru i dobrej odżywki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twarzy seria vichy normaderm. do ciala i wlosow stale zmieniam. do makijazu lubie loreal, bourjois, ale innych tez uzywam. perfumy tez zmieniam. ostatnio mialam absolutely me escady, a teraz princess very wang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona  zycia w Pl
krem, plyn miceralny i wode termalna-vichy tusz-loreal cienie-inglot krem do rak - zwykly z woskiem pszczelim perfumy-armani she zel pod pryzsznic, aktutalnie Dove mleczko do ciala-vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia i Krysiek
Twarz: zel z peelingiem clereasil(chyba) tonik chłodzący z tej samej serii. Podkład/fluid la roche posay, róż-burjous, tusz do rzes-manhattan(tani i lepiej mi podpasował niż te loreala) Szampon i odzywka loreal, 2-3 razy w tygodniu myje glowe najpierw szamponem oczyszczającym WAX. Balsam do brzucha i piersi-mustela Szminka-Rimmel Perfumy Channel Allure lub Narcizo rodrigez for her Balsam do ciała-Loreal Krem do twarzy nivea(taki z zielonkawą zakrętką) Zel do hig intymnej z biedronki taki niebieski jako jedyny mnie nie podrażnia żel pod prysznic palmolive z mlekiem(jako jedyny mnie nie wysusza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie codziennie jest mleczko do kąpieli Luksja Care Pro - uwielbiam jego zapach i skuteczność. dodatkowo tusz do rzęs avon, kredka do oczu Garnier i cienie inglot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnier ma kredki do oczu? Nie wiedziałam :)U mnie na co dzień krem soraya, bb z garniera, tusz maybelline, mleczko luksja, balsam eveline, na cellulit, bo ogólnie nawilżania nie potrzebuję już po tym mleczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do twarzy: cetaphil, do ciała: zimą ziaja med a latem co popadnie (najczęściej nivea baby albo coś do skóry wrażliwej - mam azs), ostatnio mleczko garniera takie zielone nawilżające 7 dni czy coś takiego - polecam, świetne na lato, szybko się wchłania. kosmetyki kolorowe: z avonu, eveline albobell - dużo nie używam więc wybieram jak najtańsze, do włosów: head and shoulders szampon i odżywki z joanny (aktualnie jedwab w sprayu - pomaga rozczesać włosy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi z tym:)
krem do twarzy vichy mleczko do demakijazu i tonik-vichy tusz-loreal cień-loreal kredka do oczu-loreal blyszczyk loreal krem do rąk-dove zel pod prysznic-dove szampon i maska-loreal krem do stop, neutrogena mleczko do ciala-garnier czerwone perfumy-armani diamonds plyn do hig intymnej-ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio "zakochałam " się w kosmetykach Ziaja, krem nawilżający oraz BB jest rewelacyjny ! Oprócz tego lubię ich płyny do higieny intymnej, oraz żele do kąpania, chociaż używam też żeli z Avonu, czy też Nivea. Z Nivea lubię też balsam do ciała pod prysznic, bo to bardzo wygodne. Szampony to bardzo różnie, gdyż mam włosy przetłuszczające się, obecnie szampon nagietkowy firmy Green Pharmacy, no i krem do rąk to absolutnie Garnier (czerwona tubka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam porannego stolca. Cialo nic wiecej nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nakładacie na siebie tej chemii. :( a potem się dziwicie , ze macie nowotwory. Ja myje się w mydle oliwnym z Aleppo i nakładam po myciu maslo shea z olejem ze słodkich migdalow , na skore i wlosy. Nigdy nie mailam tak nawilżonej skory i ladnych wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×