Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alla.ma

Usuwanie blizn potrądzikowych w Warszawie?

Polecane posty

Gość alla.ma

Hej. Bardzo chciałabym wybrać się na zabieg laserem frakcyjnym. Mam straszne blizny potrądzikowe. Czytałam na stronie kliniki dr Urszula Brumer Medycyna Urody, że mają bardzo dobre doświadczenia ze stosowanymi procedurami leczenia blizn potrądzikowych, stosują laser frakcyjny i własne autorskie metody leczenia. Zresztą jest też tam zamieszczona galeria ze zdjęciami przed i po i ładnie to wygląda, ale jeszcze nie jestem przekonana. Był ktoś z Was w tej klinice? Albo jakie miejsce polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia_kalia
Ja czytałam ostatnio wywiad z tą lekarką w nowym numerze Medycyny Urody. Odpowiadała na pytania o mezoterapii osoczem bogatopłytkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze swoją blizną, co prawda nie po trądziku byłam u doktora Marka Wasiluka i mogę powiedzieć, że jest świetnym specjalistą, więc możesz się i do niego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek Wasiluk to geniusz od laserów, sama wybieram się do niego, ma nadzieję że na jesień, jeśli miałyście zabiegi to piszcie o efektach etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, że dr Wasiluk jest bardzo dobry, teraz jeszcze w klinice kręcą filmiki edukacyjne i szukają chętnych, w zamian można liczyć na darmowy zabieg. Jak któraś byłaby zainteresowana tutaj http://www.marekwasiluk.pl/casting-triclinium/ szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również odsyłam na Piękną. Nie pożałujecie wyboru po bliznach jeszcze odospowych z młodych lat, ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i trzeba przyznać, że ciągle wprowadza jakieś nowości, szuka sposobów na to, żeby jak zabiegi przyniosły jak najlepsze efekty. Teraz na blizny też stosuje frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową. Efekty świetne, ale też zaczerwienienia bardzo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiattrozy
Ja też odwiedzam wellderm na pięknej, ale raczej na inne zabiegi. Obsługa i profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławciu45
Też jestem zdania że w wellderm na pięknej zrobią taki zabieg dobrze. Wiem z doświadczenia - moja córka miała podobny problem i zabieg w tej klinice wykonali jej z powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie blizny usuwalam w tej klinice www.centrumpodplatanem.pl naprawde warto, kiedy nadchodzi ten dzien, kiedy nie musisz się już tym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata_91
Skutecznie i fajnie robią to na Alei KEN w Klinice Miracki. Zabieg jest laserowy. Mi wystarczyły cztery zabiegi i efekt jest świetny. Z czystym sumieniem moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwa zabiegi narazie zmian nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam u doktora Michała Kowalczewskiego zabiegi laserem CO2. W sumie 3 plus osocze i jestem bardzo zadowolona. Jesli macie wątpliwości to zawsze możecie iść do Pani Abi się poradzić. Z tego co wiem to wszystkie konsultacje są u niej za free, a moje doswiadczenie jest takie że nie jest to osoba ktora cokolwiek psrzedaje czy do czegos namawia. Takze ja mam dobre doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Extravaganza. Miałam bardzo brzydkie zmiany potrądzikowe, które w piękny sposób zostały zniwelowane. Jeżeli nie wierzycie to wejdzcie na ich strone internetową, jest tam pokazane czego te Panie potrafią dokonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalila
w klinice miracki można zrobić takie zabiegi na blizny, czy przebarwienia ogólnie na twarzy, jak dla mnie to fajne miejsce, bo mają naprawdę wysokiej klasy sprzęt i można zrobić tam przeróżne zabiegi laserowe, więc wydaje mi się, że można zaufać komuś kto ma takiego rodzaju doświadczenie, bo laser niby laser, ale w nieodpowiedzialnych rękach też potrafi narobić krzywydy. ja sama korzystałam u nich kilka razy z zabiegów i co mogę powiedzieć, to że obsługa bardzo wyszkolona jest w kwestii tego, co oferują, zresztą widać to nawet w sposobie w jaki ktoś podchodzi do klienta, z pewnością i zdecydowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koleżanka poleciła Klinikę Miracki w Warszawie. Dla mnie najlepsze miejsce! Zabieg trwał bardzo szybko i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam usuwane blizny w warszawie w przychodni http://www.high-med.pl/ zabieg przebiegl bardzo sprawnie, jestem z efektow zadowolona;) zajęło mi 2 lata żeby podjac decyzje o usuwaniu blizn i ciesze się ze tak się stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomika2
W Warszawie niestety nikogo nie znam. W Vici Clinic w Krakowie dysponują laserem ResurFx, który gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką skuteczność. Na pierwszy zabieg można skorzystać z 50% rabatu. Są godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w TLC CLINIC - Ostrołęka koło Wawy podobno bardzo profesjonalna klinika i pomagają na wiele takich niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Klinikę Sfera i dra Migałę. Doświadczony lekarz, który jest świetny po prostu w swoim fachu. Ja właśnie u niego pozbyłam się blizn po okropnym trądziku, jeszcze walczę, aby doprowadzić cerę do perfekcji, ale w tej walce dr był najlepszym możliwym wyborem - dzięki niemu mogę się cieszyć zdrowym wyglądem :) Każdemu życzę, by trafił na takiego specjalistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to niby sprzęt? Dlaczego osoby z Wawy, gdzie jest tylu specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, wysyła się do innych części Polski? Ja robiłam usuwanie blizn we wspomnianej klinice Sfera, http://www.klinikasfera.pl/, klinika świetnie wyposażona i ma wspaniałą kadrę. Były też inne kliniki do wyboru, ale ja się zdecydowałam ze względu na pana dr Migałę właśnie na to miejsce, a nie na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioleTTA0
Jeżeli Warszawa i usuwanie blizn laserem to tylko zabiegi u doktor Beaty Dethloff. Wypracowała sobie znakomitą reputację, przychodzą do niej gwiazdy. A co za tym idzie? Ona i jej zespół jest faktycznie rewelacyjny. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Zrobiłam kilka zabiegów z laserem (https://drbeatadethloff.pl/zabiegi/laser-frakcyjny-1540-2/). Nie jest jakoś mega drogo, a rezultat jest bajeczny ;) Blizny na czole, blisko nosa, ust - zniknęły. Teraz jestem piękna i z czystym sumieniem mogę polecić tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dokladnie 8 stycznia mialam zabieg robiony laserem frakcyjnym, przez pare dni moja twarz wygladala jak po oparzeniu naszczescie doktor Sebastian Jacek MATWIEJCZYK po konsultacji powiedzial ze tak to powinno wygladac i szczerze mowiac moja twarz dochodzila do normalnego stanu gdzies z miesiac czasu,wiec juz w lutym moglam normalnie funkcjonowac, caly czas mialam kontakt z doktorem ktory jest profesjonalista w swoim fachu pozatym jest bardzo miła i zyczliwą osobą polecam:) jesli szukacie profesjonalistow w swoim fachu podaje kontakt http://www.esderm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajn30

w moim przypadku jedynym sposobem na pozbycie się blizn potrądzikowych był zabieg.. więc wybrałam zabieg Carbolift czyli połączenie mezoterapii igłowej i karboksyterapii który okazuje się być jedynym taki rozwiązaniem i jest naprawdę skuteczny bo moja buzia po tym zabiegu wygląda bardzo ładnie i w końcu nie wstydzę się pokazać bez makijażu 🙂 wybrałam SC Beauty Clinic na zabieg bo z tego co się orientuje oni jako jedyna klinika mają go w ofercie w całkiem atrakcyjnych jak na takie rzeczy cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×