Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

W obronie staropolskiej "cipki"...

Polecane posty

Czy tylko w moim środowisku to piękne słowo jest na wymarciu? Praktycznie w ogóle nie ma już cipek, tylko jakieś pochwy, waginy, pussy, brzoskwińki, czeresienki, dziurki, szparki, motylki i inne dziwne wynalazki... Do tego jakieś ekstrawaganckie podziały: łechtaczki, macice, wzgórki łonowe, wargi sromowe zewnętrzne, wewnętrzne. Czy naprawdę nie wrócą już te cudowne czasy, kiedy to wszystko było po prostu melodyjnie brzmiącą cipką??? (Pewnie nawet na forum mi to słowo wygwiazdkują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, musisz się pogodzić z tym, ze cipki ewoluują a tylko chuje pozostają chujami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonałość ma to do siebie, że nie może się dalej rozwijać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipolandiaaaa
wedlug ciebie macica to czesc cipki? jajniki tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczkolwiek człowiek wrażliwy, w inne zmysły także jest wyposażony i co mu pachnie jabłonią, brzmi czasem gorzej niźli Alicja Janosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie według mnie, tylko według pięknej prostoty, wedle której wszystko, co w kobiecych majtkach się mieści jest cipką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Cipka, drogi brahminie to zdrobniała wersja wulgaryzmu - cipa. Staropolski to był srom i kiep. Jeszcze masz do wyboru - kuciapę lub pipkę. Ale to fakt, mamy się czego wstydzić, bo określeń na 'to' miejsce jest niewiele.Przepraszam za ten wywód, ale przypomniały mi się zajęcia ze staro - cerkiewno - słowiańskiego i swoją drogą pozdrawiam pana profesora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuytygty
A nie może być cipeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro okreslenie "Chuj" obejmuje czasem nawet całego faceta, to może i jajnik mieści sie w cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiłaś moją romantyczną miłość do tego słowa, wyrywając jego szlacheckie korzenie. Dla mnie "cipka" to równie istotna i głęboka emanacja polskości jak "kurwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz Foxy - podobno chuj to "pół-facet", "niepełny facet", w każdym razie facet, któremu czegoś brakuje. Facet, a raczej "nadfacet" to "przechuj":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie...
Do nei_nei na tym forum ewoluowały do rozkłapiochy... czy coś takiego, tylko pozazdrościć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna powiedziec "kawał ch...ja", albo "ch-j złamany", a nawet "prawdziwy ch-j", w zalezności od zawartości ch-ja w facecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że ostatnio zawartość chuja w facecie się zwiększa, ale obserwuje się też inną tendencję - coraz mniej facet w chuju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin - ale tak zastanawiając się głębiej to ja wolę, żeby się w facecie zwiększała zawartość chuja niż cipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka, niezłe. Skoro kiep to cipa, to kiepski... oznacza żeńską odmiane ch-jowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Słowianko, ale jest to bardzo donkichoterska walka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet może byc chujem i cipą... a kobieta tylko cipą. Ja bym wolała małą zawartość chuja w facecie a wiekszą faceta w chuju :) Facet-cipa odpada zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale "w cipe" są przede wszystkim chujowe atrybuty - z chujem na czele:) Zgadzam się nei - jeśli zawartość cipy w facecie będzie rosła, to natura może mojego chuja zrobić w... chuja i zamiast za standardową, zmysłową cipką, będzie się oglądał za coraz bardziej ocipiałym chujem... I nie wiem już, czy od tego szybciej ocipieje, czy raczej mnie chuj trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy Lady - dokładniej - kiep to słowo staropolskie, pierwotnie oznaczające srom. Z czasem zaczęło zmieniać swoje znaczenie - oznaczało nawet kobietę w przenośni a nawet zniewieściałego mężczyznę. To dość skomplikowane, dlatego 2% studentów zdaje język s -c -s za pierwszym podejściem...nie pytaj, za którym zdałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej, żeby chuj cie strzelił, bo jak ocipiejesz, to bedziesz pizda :) Zaraz skasuja Twój topik, ponieważ zawartośc wulgaryzmów siega czerwonego pola... szybko rób zrzut z ekranu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×