Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dororaxd

Pytanie co do 6weitera !

Polecane posty

Witam! Mam pytanie ,czy 6 weitera pomaga nam spalić niepotrzebne kilogramy ? I ćwicząć np przez 2 tygodnie , jak sie przestanie to tkanka tłuszczowa przybywa szybciej ? Czy jak to jest, bo czytając forum to każdy inaczej pisze... Ogólnie mi chodzi , ze chciałabym schunąć z brzucha i z nóg ( chodzi o uda ) A nie wiem , czy 6 weitera spełni moje oczekiwania , ponieważ to są ćwiczenia przede wszystkim na brzuch ... No a idzie wiosna i czas zacząć zrzucać swoje '' oponki zimowe '' .. Pomożecie? Poozdrawiam ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Nie, nie ma ćwiczeń, które pozwalałyby schudnąć z wybranej partii ciała. Można tylko wzmocnić mięśnie wybranej partii ciała - ale tych mięśni i tak nie będzie widac, jeśli pokrywa je tkanka tłuszczowa. A6W to ćwiczenia na wzmocnienie brzucha, monotonne i trochę bezsensowne - po co się ograniczać do jednej partii ciała, skoro można wzmacniać wszystko? Jeżeli chcesz schudnąć, powinnaś ćwiczyć coś aerobowego i najlepiej wzmacniać całe ciało. Biegaj, skacz na skakance i ćwicz którykolwiekogólnorozwojowy domowy program treningowy. A6W jest przereklamowana IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturycha...
A6W jest na rzeźbę jesli chcesz spalic tłuszcz to polecam cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InteligentnyMateusz
Ja trenuję A6W i ABS przed treningiem siłowym. Po pierwsze głupotą jest liczyć wszystkie powtórzenia i serie w A6W i wykonywać wszystko skrupulatnie. Wystarczy nauczyć się tych 5 czy 6 banalnych ćwiczeń i wykonywać je w kółko przez ustalony czas. Np. Ustawiasz sobie minutnik na 5 minut i wykonujesz ten zestaw ćwiczeń w kółko przez 5 minut. Jak nabierzesz wprawy - wydłużasz czas, np. do 10 minut. A jak Ci się znudzi A6W, to możesz sięgnąć po zestaw ABS, który według założeń ma trwać dokładnie 8 minut. I tutaj też olewasz tą ścisłość czasową. To znaczy uczysz się zestawu ćwiczeń na pamięć i wykonujesz je w kółko przez ustalony przez siebie czas. Pierwszego dnia ten czas może wynosić 3 minuty. Z czasem możesz go wydłużyć do 20 minut. I należy przy tym pamiętać o SYSTEMATYCZNOŚCI, ponieważ to słowo jest kluczem do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×