Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Iva007

Czy to w ogóle ma jakikolwiek sens???

Polecane posty

Gość Iva007

Napiszę bardzo krótko . Pomóżcie , wytłumaczcie cóż to za dziwny układ. Czy to taka moda wśród nastolatków??? Od Sylwestra córka spotyka się z chłopakiem . Nie są w tzw ,,związku", gdyż jak twierdzą chcą zaoszczędzić sobie w razie rozstania łez i bólu . Spotykają się raz, dwa razy w tygodniu ( on zostaje na noc) . Seksu nie uprawiają tylko jak sami mówią ,,miziają się". Non stop rozmawiają na fejsie. Kurcze stara baba jestem ( 40 lat) - trochę w życiu widziałam,ale z takim ewenementem spotykam się pierwszy raz. Zachowywać się jak gołąbeczki ( na imprezach - różnie - raz jak znajomi , raz jak para). Córka ma 18 lat ,on 21. Może ktoś bardziej ogarnięty wytłumaczy o co chodzi ( rozumiem numerek na raz, rozumiem para- związek ,ale to raczej mi pachnie jakimś dziwnym kontraktem ,,friends & benefits" . Z małą mam super kontakt i ona podchodzi do tego na luzie - przynajmniej tak się wydaje - na zasadzie ,, pożyjemy zobaczymy" ,ale on jest ,,dobra dupa" i jest fajnie........Co mam o tym sądzić ??? cóż - nie dodałam jeszcze,że postanowili być zupełnie niezależni ;na imprezy przychodzą tak jakby oddzielnie , zdarza się ,że jedno idzie na jedną imprezę drugie na inną Troszkę wydaje mi się ,,grają ze sobą" w kotka i myszkę . Ostatnio córka ,aby wzbudzić zazdrość pozwoliła podrywać się innemu chłopakowi na imprezie( podobno ,ale tego nie wiem na pewno pocałowali się) Efekt -chłopak wkurzył się niemiłosiernie i wypomina jej to do tej pory - cel osiągnięty ,ale zupełnie nie ma to wpływu na ich relacje. Obydwoje są ponadprzeciętnie atrakcyjni i raczej mądrzy ,ale jak dla mnie ten dziwny układ to GŁUPOTA - nigdy żadne z nich nie powiedziało ,ze ,,kocha" ani nic w tym stylu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×