Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IOI

Pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość IOI

Jakie znaki dajecie gdy wam sie spodoba obcy facet? Usmiech, kokieteryjne spojrzenie? co jeszcze. Jak wyglada usmiech w waszym wykonaniu co robicie gdy zlapiecie usmiech a on nie reaguje. Podobno poprawianie wlosow ale na ile to prawda jak kobieta odruchowo poprawia wlosy, kiedy wiadomo ze to nie poprawianie wlosow a gest zalotny? W rozmowie czym sie zdradzacie ze facet wam sie podoba?. Jakie pytania badz ich brak o tym moga swiadczyc? Pytam was bo w wielu poradnikach jako sganly zalotne przywolije sie tak wiele gestow ktore kobiety wykonuja bardzo czesto. Czy az tylu facetow chcialbyscie uwiesc? A moze to nadinterpretacja gestow. I co ze zdenerwowaniem? czy tylko przy przystojniakach a moze gdy czujecie na sobie czyjs wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyumcy
oj dzieci dzieci💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safiraa
osobiście zawsze miałam tak, że im bardziej mężczyzna mi się podobał tym bardziej byłam powściągliwa we wszelkich sygnałach niewerbalnych tak, że mógł nawet sadzić że go niecierpie wręcz. to o czym piszesz, to zwykła babska kokieteria, robimy to bo taka nasza natura jak męskie nadymanie klaty, głaskanie sie po niej albo po brodzie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
safira uważny obserwator i to zauważy , tzn w twoim wypadku nienaturalne trzymanie rąk , usztywnienie ciała, najczęściej ręce blisko ciała odruchowe zaciskanie dłoni w pięść, syndrom białych nadgarstów jak się dobrze patrzy to wszystko widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IOI
Wlasnie mi chodzi o konkretne syganaly. Bo wiekszosc to ogolniki i na dwoje babka wrozyla. Czyli skoro usmiech to jak go rozpoznac skoro kazdy usmiech jest inny. Gdzies kiedys czytalem ze usmiech to tez sygnal przyjacielskiego nastawienia. dlatego sie usmiechamy gdy sie z kims witamy. podobnie gdy ktos moze poczuc ze mu zagrazamy badz jestesmy do niego wrogo nastawieni to automatycznie wysylamy usmiech. Oczywiscie kazdy jest inny ale mimika twarzy i rodzaje usmiechow to kwestia ktorej kursy uwodzenie nie poruszaja. Ale moze sa jakies sygnaly ktore sa jednoznaczne. Jak wiado mo musi byc kilka sygnalow zeby zle nie zinterpretowac przekazu. Jak z tych ogolnikowych informacji wywnioskowac ze jej sie podobasz? Dopuki sama nie podejdzie nie mozna byc pewnym intencji kobiety. Co np z komplmentami?. Jakie sa czysto przyjacielskie a jakie uwodzicielskie i zdradzajace uczucia. Komu jej mowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safiraa
@oijijkjawkk hm. cóż, spierć sie nie będę. ja odebrałabym to raczej u osoby jako fobie społeczną. zazwyczaj też, gdy ktoś mi sie podoba, to chciałabym powiedzieć dużo, mądrze i kwieciście, ale właśnie dlatego, że cos czuję, otwieram usta i wychodzi..bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safiraa
ja mam cos takiego, że jeśli już dam się oswoić takiemu komuś, to niejaki nie mogę sie oprzeć, żeby go nie dotknąć, chociaż musnąć. wiem tez na pewno, że jeśli mężczyzna kobiecie się podoba z przewaga na uczucie nie chuć, to jej spojrzenie będzie raczej nieśmiałe a uśmiech szczery. prawdziwy uśmiech płynący z emocji łatwo sie rozpoznaje, po prostu zmarszczki mimiczne uwidaczniają się bardziej niż przy takim proforma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
ale o co tu się spierać ? jedno nie wyklucza drugiego dziewczyna pewna siebie daje sygnały swoim ciałęm ,że komuś się podoba, ima bardziej pewna siebie tym te sygnały są bardziej czytelne , ty dajesz sygnały ale bardziej się boisz , że coś schrzanich , zresztą to jest samosprawdzająca się przepowiednia , bo im bardziej sięboisz tym bardziej jesteś spięta i tym gorzej wypadniesz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safiraa
jeśli ktoś mi sie nie podoba a mnie podrywa, to potrafię byc tak niemiła, że amantowi może czkawka się odbić. generalnie jestem bardzo pewna siebie, a czasem nawe zbyt, tylko w tym w/w odosobnionym przypadku nie poznaję siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
no tak , tym bardziej facet obeznany zorientuje się ,że ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijijkjawkk
co do autora jeśli będziesz liczyć na to ,że kobieta podejdzie to raczej obejdziesz się smakiem uśmiech jest zawodny zresztą to uśmiech to jest potem , najpierw dziewczyna daje ci znać , że jest zainteresowana wogóle na ciebie nie patrząc , musisz ją uważnie obserwować , wszystko się liczy jak trzyma ręce , gdzie patrzy , czego dotyka , co robi z dłońmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safiraa
na szczęscie mało takich obeznanych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×