Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M.N.P-P

Ból kolan u 4latka,czy któraś mama też to przechodziła?

Polecane posty

Gość M.N.P-P

Syn położył się wczoraj normalnie do łóżka,dzis rano wstał i nie mógł dać kroku. Zewnętrznie go kolana nie bolą,bo obecnie na nich sie porusza,ale gdy staje na stopy i probuje chodzic to albo staje na palce i powolutku z bólem dochodzi albo upada. Ogolnie jest bardzo aktywny fizycznie,ale nie wiem czy to jest przyczyna,bo narzeka tylko na kolana. Dzwoniłam do lekarki,ale nie chciała nas przyjąć,stwierdzila,ze rentgena nie ma w oczach i najlepiej do szpitala na badania. W razie jak do jutra mu nie przejdzie to bede musiala chyba dzwonic po pogotowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.N.P-P
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do lekarza podejrzewam, że mały Ci w szybkim tempie rośnie stąd ten ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdhbdfhgdfh
bóle wzrostowe? lub kontuzja. lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.N.P-P
No wlasnie wiem,ze musze isc,ale moj pediatra mowi,zeby poczekac i zeby isc na pogotowie jak juz bedzie bardzo zle. A czy zadna z mam nie miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbvfddddd
objaw białaczki to moze byc, zrob mu badania koniecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no wezcie nie straszcie aut
autorki! to moga byc zwykle dolegliwosci,moja corka tez tak miala,bole wzrostowe to byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie straszyć Mamę ,moje dziecko tak miało chyba w wieku 4-5 lat do tego stopnia ,że po schodach musiałam ja nosić.Porobiłam wszystkie badania i okazało się ,że wszystko w porządku .I urosło mi dziecko jak topola:).Oczywiście skontaktuj się z lekarzem dla samouspokojenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfszxdfbn
ja mialam zapalenie stawow w tym wieku. Przytrafia sie to szczegolnie po zapaleniu gardla, anginie, odrze. Poszukaj sobie 'reumatoidalne zapalenie stawow'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M.P-P
Własnie on byl teraz chory,tzn mial przeziebienie,wyleczylam je,wczoraj juz bylo ok,skakał,czuł się swietnie a dzis rano mowil,ze go bolą kolana i nie moze stanac. W mlodosci mialam to samo,tylko,ze u mnie pojawilo sie to w wieku12-13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfszxdfbn
u mnie lekarze dlugo tego nie rozpoznali, bo to dosc rzadka choroba. Tez chodzic nie moglam. Niestety u mnie doszlo do zapalenia miesnia sercowego bo na czas tego nie wylapali. Jakos wszystko sie jednak ulozylo. Chyba jest na to prosty test z krwi - ASO sie to chyba nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHASDD

żadne bole wzrostowe, bzdura wymyslona przez koncern dla tuszowania powikłań poszczepiennych. Szczepione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×