Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keiti78

czym inhalowac , by było bezpiecznie?

Polecane posty

moj 5 - letni syn ma kaszel ( w dzien mneijszy w n ocy sie nasila) i katar niedawno kupiłam inhalator, ale go jeszcze nie uzywałam czym inhalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaset30
Mozna samą solą fizjologiczna, albo na kaszel kupic "Mucosolvan do inhalacji" i w proporcji 1:1 z solą inhalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojki chlopakow
Tylko nie dawaj olejkow eterycznych typu inhalol do nebulizatora bo już nigdy niee pozbedziesz sie tego zapachu. Na kaszel mucosolvan z sola fizj, lub sol 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama ,,..,,
Samą solą fizjologiczną, dawałam też pół na pół sól z mucosolvanem do inhalacji, ale on jest na receptę. Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama ,,..,,
A i pewnie to już wiesz, że 2 razy dziennie do godziny 16 i przez 10 minut jedna inhalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że by się przydało więcej stron w sieci w fajny uczciwy sposób mówiących o inhalatorach, producentach, rzeczach na jakei warto zwracac uwage przy zakupie...bo brakuje takich serwisow. Mi osobiscie pomogl w wyborze ranking na http://rankinginhalatorow.pl/ . Szukalam modelu dla siebie i ten z pierwszego miejsca na liscie mi jak na razie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa

Jak prawidłowo korzystać z inhalacji od jakiegoś czasu edukuje marka Sanity poprzez Akcja Inhalacja. Warto sobie sprawdzić ich artykuły, dużo praktycznych porad odnośnie samej techniki wdechu, czy lekarstw jakie można stosować przy konkretnych schorzeniach metodą wziewną.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ostatnio dużo czasu spędzam na stronie inhalacja.pl zbierając info o inhalatorach....wybór jest teraz bardzo duży, modele potrafią się od siebie mocno różnić, ciężko się na coś zdecydować. Teraz przynajmniej wiem już na co zwracać uwagę, na jakie parametry patrzeć przede wszystkim itp. także nie będzie to zakup do końca w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aii

Jeśli uda się Wam dobrze poszukać to możę znajdziecie gdzieś w sieci kogoś kto Wam sprowadzi mini inhalator z Niemiec, ten z Clipem w nazwie – doskonały sprzęt za naprawdę małe pieniądze. Kaszel, przeziębienie, nudności, ból głowy – z tym wszystkim możecie sobie poradzić jak po ten sprzęt sięgniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
Dnia 27.09.2019 o 14:37, Gość aii napisał:

Jeśli uda się Wam dobrze poszukać to możę znajdziecie gdzieś w sieci kogoś kto Wam sprowadzi mini inhalator z Niemiec, ten z Clipem w nazwie – doskonały sprzęt za naprawdę małe pieniądze. Kaszel, przeziębienie, nudności, ból głowy – z tym wszystkim możecie sobie poradzić jak po ten sprzęt sięgniecie.

Ja już kilka razy miałem okazję kupić w Niemczech inhalator mini Clip i mogę potwierdzić, że to nieco nietypowa forma, ale rzeczywiście świetnie się sprawdza i dobrze, że pojawia się w sprzedaży takżę w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×