Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemamtego

Tylko mineta... nic ponadto...

Polecane posty

Gość niemamtego

Hej,chcialam was,moi Drodzy, zapytac o pewna kwestie,otoz moj maz lubi tylko minetki robic,wachac lizac itp,a seksu normalnego (tzn przy uzyciu ,jego "sprzetu")czy nawet loda ,zebym mu zrobila to nie :-/. Ja chcialabym ,zeby mnie facet raz na kiedy przadnie "przelecial",a tu NIC kompletnie-tulko lizanie wachanie,czasem palcowka :(. Pytam,czy sa tu tez tacy panowie,ktorzy maja tak samo jak moj maz oraz czy sa panie ,ktorym jedynie taki rodzaj zblizenia wystarczy? Mnie to przypomina raczej zabawy lesbijskie (jestem hetero) niz wspolzycie kobiety i mezczyzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamtego
jest tam kto?? Nikt sie nie wypowie?? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagoor
No to jakis zlamas ten twoj facet.gra wstepna i kuniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam też takiego romantyka
Nie wiem ale coś mu odbiło po 7 latach małżeństwa. Wieczorem lizanko i spanie, rano parę minut palcówki i to wszystko. Próbowałam z nim porozmawiać ale on tylko jutro i jutro. Chyba mścić się na mnie bo kiedyś to ja nie miałam ochoty. Ale znalazłam lekarstwo. Ma 26 lat,pracuje w tej firmie co ja i ma swoje mieszkanie. Wracam tylko 2-3 godzinki później po pracy do domu a ten mój romantyk nic się nie domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamtego
Nowy w mieście,masz problemy z czytaniem,ze nie mozesz przebrnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamtego
@ ja mam też takiego romantyka,haha, znalazlac dobre rozwiazanie,ja wprawdzie nie chcialabym tego robic,ale w obliczu jego fochow ,ze to on jest tu pokrzywdzony bo niechetnie dajje mu polizac i powachac(ilez mozna!) ,mam nieraz ochote tez sobie jakas meska odskocznie znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfd
Zla wiadomosc-twoj Maz jest transwesteetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgfd Zla wiadomosc-twoj Maz jest transwesteetem xxx :-o kim jest jej mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfd
tak jak przeczytałaś:jest tranwestytą,a raczej tranwestytką,czyli babą,udającą faceta ,ahhhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imputujesz, że niedowidzę? :-o nie każdego stać na noszenie 30 dniowych soczewek tylko przez miesiąc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfd
ranya,twoja błyskotliwosc mnie powala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfd
Smagasz mnie cientom ripostom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wręcz przeciwnie ;) łechtam twom inteligencje i zazdroszczę znajomości wyrazów obcych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamtego
czy nie ma juz nikogo ktoby sie podzielil swoimi doswiadczeniami -spoztrzezeniami?Bardzo jestem ciekawa waszych opinii ,a tu wciaz cisza (poza jednym normalnym i kilkoma idiotycznymi postami):(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiik
A co ci sie w minetkach nie podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kot
Skoro mineta wg ciebie to lesbijskie zabawy, to lodzik jest pewnie z gatunku gejowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek konwalia
wiele lat jesteśmy razem.ostatnie pięć lat mam super minetki i palcówki.to mi starcza.mamy kilkoro dzieci nie chcemy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Facet jak nie ma wyczucia to nie powinien wkładać do cipy małego bo w każdym momencie może wytrysnąć,dlatego zostaje mu lizanko i nic poza tym.Doświadczony ma to i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×