Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirtha

praca po 40-tce

Polecane posty

Gość mirtha

Jestem tu, bo chciałabym dowiedzieć się czy tylko ja mam problem. Z powodu restrukturyzacji kryzysowej straciłam pracę. Od kilku miesięcy nie mogę znaleźć nowej. Jestem doświadczonym pracownikiem administracyjnym, zrobiłam też kurs kadrowo-płacowy, mam wykształcenie wyższe, prawo jazdy, posługuję się sprawnie komputerem i j. angielskim. Naprawdę nie wybieram się jeszcze do trumny, mam odchowane dziecko, dużo czasu, który mogę poświęcić pracy, dużo energii i zapału. Sporo doświadczeń i umiejętności. I zaczyna przerażać mnie cisza w telefonie i brak wiadomości w skrzynce mailowej. Codziennie powtarzam sobie, że będzie dobrze, że naprawdę jestem dobra w tym czym się zajmowałam. Ale każdego dnia zasypiam i budzę się tylko z jedną myślą. Boże pozwól mi znaleźć pracę, niech dzisiaj ktoś zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?/a co umiesz robić?
i jaki masz staż mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
Wzywaj se dalej pana boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?/a co umiesz robić?
masz jakieś konkretne doświadczeni, czy tylko w pracy administracyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirtha
Mam ponad 14-letnie doświadczenie zawodowe: tłumaczenia rozmów i dokumentów (j. angielski); organizowanie transportu dostaw dla produkcji; administrowanie nieruchomościami należącymi do firmy; wyszukiwanie i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług dla firmy wielooddziałowej (telefony, ochrona, transport, sprzątanie itp); współpraca z agencjami reklamowymi i firmami poligraficznymi w zakresie materiałów reklamowych; organizowanie uczestnictwa firmy w imprezach targowych; sprawozdawczość w zakresie ochrony środowiska (odpady i emisje). Ostatnio skończyłam kurs "Specjalista ds. kadr i płac" w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdddffffg
jakos mi cie nie szkoda. pewnie jestes jedną z tych osob, co to byly takie pewne swojej cieplej posadki w biurze, uwazaly sie za bog wie kogo, glosowaly na PO, dobrze zarabialy. i cie wywalili, i dobrze. przyszla kryska na matyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×