Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ozon24

Ozonowanie pomieszczeń

Polecane posty

Gość gość
u mnie też byli z airozone i szybko poszło, powietrze potem czyste i aż się lepiej oddycha :) co do cennika to najlepiej się z nimi dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie to spoko sprawa. Robiłam u siebie, bo śmierdziało papierosami po lokatorach, którym nie chciało się wyjść na balkon :O airozone mają niezłe ceny i szybko działają, więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno moi rodzice ozonowali u siebie w domu i jak weszłam tam to poczułam ogromną różnicę. A mam alergię i to dość dużą. U siebie też bedę ozonować co jakiś czas, juz się umówiłam z airozone i mają przyjechać za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiecie, czy Airozone wykonują też ozonowanie w firmach? Szukam kogoś do biura właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonuje. W mojej firmie są regularnie :) wszyscy są zadowoleni, bo też i jesienią i zimą mniej się choruje dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszzP
Zacznijmy od tego, że ozon w większych dawkach sam w sobie jest szkodliwy dla człowieka i to bardzo, posiada silne własności aseptyczne i toksyczne, ale spokojnie ozon ulatnia się w przeciągu 30-40 minut dzięki czemu po tym czasie nic nam nie grozi a przecież w momencie ozonowanie mieszkania czy samochodu nie przebywamy w pomieszczeniu :). Polecam zobaczy to firmę >> https://www.usun-odor.pl/ Działają na terenie Warszawy i okolic, zajmują się tylko ozonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinzWarszawy
Też korzystałem z usług firmy Usun-Odor i nie mogę mieć zastrzeżeń. Ozonowanie zrobione dobrze i solidnie a odór nie wrócił. Co do samego ozonowania pomieszczeń, jeżeli masz problem z jakimkolwiek odorem to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ozonowałam samochód - tapicerkę, klime, kompleksowo, bo paliłam papierosy, ale odkąd rzuciłam musiałam się pozbyć zapachu na stałe :) Polecam Airozone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzięki za polecenie airozone. Szukałam jakiejś dobrej firmy i cieszę się że wreszcie znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol

No ozon sam w sobie szkodliwy jest, ale po to się wietrzy, by pozostał w pomieszczeniu już sam świeży zapach. Ozon też dezynfekuje. Ogólnie warto to robić co jakiś czas, bo świetnie usuwa bakterie, roztocza i zapachy brzydkie tak jak wyżej wspominano. Ja ozonuję regularnie, ze względu na alergię przede wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta

zgodzę się z przedmówczynią. Airozone - bardzo dobra i sprawdzona firma. Ozonowałam mieszkanie bo po zalaniu przez sąsiadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorria22

Airozone bardzo dobra firma, korzystaliśmy z usług podczas ozonowania biura 🙂 Naprawdę warto, eliminuje bakterie, nieprzejmne zapachy itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamanas22

Sam niedawno interesowałem sie tematem ozonowania i powiem wam, że jeśli chodzi o Warszawę to chyba najlepiej prezentuje sie firma Airo Zone. Świadczą oni usługi ozonowania pomieszczeń w firmach, a sama usługa jest wykonywana szybko i bardzo profesjonalnie. Moim zdaniem na prawdę warto się w tej sprawie z nimi skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja też z tego korzystam od kiedy w domu są małe dzieci, ponieważ wtedy mam pewność, że wszystko jest czyste tym bardziej, że młodszy syn ma alergię na roztocza. Korzystam regularnie z usług firmy Luxclen, ponieważ są bardzo profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozoner.eu

Ja ze swojej strony mogę polecić ozonowanie pomieszczeń w mieście Lublin, Radom, Rzeszów, Warszawa i Bydgoszcz. Wszystko przez https://ozoner.eu gdzie ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń odbywa się na najwyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:21, Gość ozon24 napisał:

Witam. Wszystkim dbającym o zdrowie polecam stosowanie ozonu do usuwania z powietrza: roztoczy, zarodników pleśni, nieprzyjemnych zapachów oraz wirusów. Ozon jednym słowem poprawia nasze zdrowie. Spożywana regularnie wzmacnia organizm i usuwa grzyby oraz inne patogeny z naszego organizmu.

U mnie w pracy stosują ozonator, mamy dużą przestrzeń w hali i ozonator dwa razy w tygodniu pracuje po 4 minuty, a potem jest wietrzenie 1 godzinę.  Wydajność urządzenia zależy od metrażu tu masz dane  Ogólnie ozonator fajnie zapobiega grzybą, zarodniką, pleśną, bakterią itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Masertiger1 napisał:

U mnie w pracy stosują ozonator, mamy dużą przestrzeń w hali i ozonator dwa razy w tygodniu pracuje po 4 minuty, a potem jest wietrzenie 1 godzinę.  Wydajność urządzenia zależy od metrażu tu masz dane elektroniczny-generator-ozonu-tech-sterowniki--jak-dziala-i-do-czego-sluzy  Ogólnie ozonator fajnie zapobiega grzybą, zarodniką, pleśną, bakterią itp

 

Edytowano przez Masertiger1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ozonowanie pomieszczeń to nie ma lepszych niż Profesjonalne Ozonowanie https://profesjonalneozonowanie.pl/uslugi/ 🙂 To jest firma, która profesjonalnie podchodzi do sprawy i uczciwie traktuje swoich klientów. Poza tym jesli chodzi o doświadczenie to nie mają sobie równych. Teraz to tych firm powstaje mnóstwo, wyrastają jak grzyby po deszczu i trzeba ostrożnie wybierac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem coś takiego i sam sobie przede wszystkim warzywa i owoce ozonuje
https://punkt-ozonu.pl/Generator-Ozonu-Ozonator-Jonizator-ozon-O3-600mg-h-p61

Bo zapach tych produktów mnie odrzuca na wstępie, jak przyniosę ze sklepu.
Tu jest tez coś własnie na blogu wspomniane nawet https://punkt-ozonu.pl/blog/czy-ozonatory-powietrza-sa-nam-potrzebne

Po ozonowaniu, zostawiacie produkty na jakieś 2 godzinki i nadają sie jedzenia.

Zero jakichś chemicznych zapachów, przez owoc/warzywo smakuje znacznie lepiej.

Przymierzam sie do zakupu czegoś stricte do pomieszczeń i na tej stronie którą wyżej podałem, jest coś takiego z timerem.
Niby troche kosztuje taki generator ozonu, ale znajomy mi właśnie czymś podobnym w nierdzewnej obudowie, ozonował klimatyzacje w samochodzie.
Różniej psik jakimś dobrym odświeżaczem i pachnie jak w nowej furce.
Jakby nie patrzeć, firma pewnie wezmie 50 zł od samochodu, a jeśli mamy ich kilka w rodzinie, plus pomieszczenia...
Rachunek jest prosty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozonowaniem zajmuje się firma z Andrychowa Efekt DDD. Przeprowadzają profesjonalne ozonowanie pomieszczeń, w tym mieszkań, powierzchni biurowych i magazynowych. Ozonowanie to skutecznym sposób na pozbycie się z powietrza i różnych powierzchni bakterii, wirusów, grzybów i roztoczy. Jakby ktoś potrzebował takiej rzeczy to polecam https://efektddd.pl/oferta/ozonowanie

Kontakt:
Dawid Markowski
ul. Olszyny 47
34-120 Andrychów
tel. 600 443 462
e-mail: efektddd@gmail.com
efekt.ddd@wp.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×