Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
napalonalaska

wsttdliwy problem !! blagam o pomoc !!!

Polecane posty

jestem mezatka od roku.Z mezem para jestesmy od 2lat . kochamy sie czesto ale maz nie jest zbyt chetny robic mi minetke .Loda to chce , a minetke tylko jak.sie upomne.Nigdy nie wyjdzie sam z inicjatywa jest mi przykro bo glupio mi sie prosic . Jestem jego 4 partnerka seksualna wiem , ze 2 poprzednim robil nie wiem czy tak jak mi wtedy jak sie upomnialy czy sam z siebie ta 3 byla jednorazowa i nie robil jej .Nasz seks jest bardzo udany , ale czuje pewne upokorzenie ze nie chce sam z siebie mimo ze nie jest to dla mnie niewiadomo jak fajne i.obywa sie bez tego ale przykro mi ze sam z siebie nie chce czuje sie wtedy tak jakby sie brzydzil.hmm powiedzial mi kiedys ze on nie lubi bo penis wtedy stoi i on jest bardzo ppdniecony i odrazu chce wlozyc sobie . dodam ze jestem czysta zawsze wydepilowana.z poprzednim chlopakiem bo on jest moim drugim partnerem nie mialam takich problemow.Czy wam mezowie czesto robia ? czy chca ? czy tylko ja mam taki problem ? czy on jest jakims odmiencem ? a w waszych zwiazkach jest to na porzadku dziennym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×