Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość deliciously

praca zdalna - jaka to jest?

Polecane posty

Gość deliciously

może mi ktoś wytłumaczyć jaka to jest praca zdalna? Na czym ona polega? szukałam w internecie, ale nic nie znalazłam na ten temat, przynajmniej nic co by mi wyjaśniło. konkretnie chodzi mi o sprzedawce - praca zdalna. czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ze pracodawca udostępnia dedykowane Ci narzędzia i możesz pracować w domu. ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciously
a jakie są te plusy i minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plusy takie że masz mocno ruchomy czas pracy, wygodę, można sobie leżeć w wyrku z laptopem i np. fakturki ogarniać a nie sztywno tkwić przy biurku na open-space. a minusy takie że nawet jak masz wolne to przełożony może zadzwonić i poprosić o ogarniecie jakiegoś pilnego tematu i nie ma zmiłuj że urlop, wolne itp, skoro masz narzędzia - wypada pomóc, inaczej w dobie dzisiejszej sytuacji na rynku pracy wiadomo co może czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciously
uuu. ok. dzięki za wytłumaczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na odległość np. przez internet :) Pracowałam tak kiedyś w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Dorabiałam sobie na studiach. Powiem, że się opłacało. Nie musiałam siedzieć jakieś 8 godzin codziennie, tylko tyle ile mogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala7
ofert pracy jest dużo ;) ale warto uważać można mieć z tym dużo problemów;( dlatego warto pracować dla zaufanych stron takich jak ta http://mylead.pl/. Polecam o tym poczytać jest dużo stron o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaTaczyk
Dużo ofert pracy zdalnej można znaleźć na pracuj-online net!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katlefe
Ja osobiście polecam zarejestrować się na portalu Admoney.win, można z tego ref linka : admoney.win/3275404251872/. Dzięki przepisywaniu kodów 4 cyfrowych i przede wszystkim zapraszaniu innych znajomych do założenia konta i korzystania z niego w ten sam, z resztą bardzo prosty sposób, można zarobić w krótkim czasie 150$, a później kolejne i kolejne ;) Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych. Na prawdę warto dorobić sobie w ten sposób parę groszy. Wypłacają szybko i uczciwie. Polecam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby pracować zdalnie, ale naprawdę godziwie zarabiać to trzeba umieć coś konkretnego. Tak jak tutaj piszą http://pracalubuskie.pl/tag/praca-zdalna/ praca z domu daje sporo możliwości, m.in. młodym mamom. A zawody gdzie najczęściej jest opcja zdalnej pracy to m.in. grafik, księgowa czy dziennikarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 13:23, Gość deliciously napisał:

może mi ktoś wytłumaczyć jaka to jest praca zdalna? Na czym ona polega? szukałam w internecie, ale nic nie znalazłam na ten temat, przynajmniej nic co by mi wyjaśniło. konkretnie chodzi mi o sprzedawce - praca zdalna. czyli co?

jeśli ktoś z Was jest chętny do podjęcia pracy jako sprzedawca kosmetyków przez internet serdecznie zapraszam do kontaktu. Poszukuje osoby zaangażowanej i sumiennej. Z mojej strony zapewniam dobre zarobki elastyczny grafik oraz prace całkowicie zdalna. Szkolenia oraz pomoc gwarantowana. Kontakt a.karczewskalr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własny sklep internetowy
Promowanie stron online
Założenie biznesu lokalnego ( tutaj nie doradzą bo specyfika każdego rynku jest zupelnie inna i inny biznes otworzy się w Warszawie, inny biznes otworzy sie w niewielkich miejscowościach)

Polecam stawiać przede wszystkim na outsourcing usług. Będzie to na pewno tańsze niż zatrudnianie ludzi .

https://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie-systemem-informatycznym/outsourcing/

Więcej porad jest na tej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

Praca zdalna jest bardzo fajna, mam koleżanki tak pracują i będąc w domu jednocześnie ogarniają pracę i dzieeci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo teraz to tego jest duzo, jakies kosmetyki MLM itd, mozna ankiety tam sa punktu ale to maly zarobek. ja poszlam w gielde ale musialam wczesniej zainwestowac w kurs pana Gawędy by sie to opłaciło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×