Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PM2014

Auto do ślubu

Polecane posty

Nie rozumiem czemu autorka pyta sie o opinie na forum. Przecież wiadomo, że ile osób tyle opinii. Jedni wolą klasyki, drudzy luksusowe. Wybierzcie tak żeby wam odpowiadało. Chcecie fiata?? to go weźcie i nie ma co sie przejmowac opiniami innych. TO WASZ WYBÓR. My polowaliśmy na jeden typ samochodu. Nawet udało się go znaleść w wersji "krokodyl" cabrio biały. Facet prócz tego modelu miał też inne saaby. A że to miłośnik tych samochodów (tak jak z resztą mój mąż i ja), udzielający się na forum saaba to skłonny był wszystkie udostępnić żeby korowód zrobić. Miesiąc przed ślubem facet nagle wylądował w szpitalu i zmarł. My zdecydowaliśmy się jechać swoim czarnym saabem. Dekoracje robiłam własnoręcznie wzorując się na ofercie jednej z droższych dekoracji jakie znalazłam na allegro. I nikt nie mówił, że nas nie stać pewnie było. Wręcz przeciwnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki z Afryki
Dobrze, że nie konsultujecie wyboru męża na forum. Swoją drogą to przykre, że nie macie własnego zdania i musicie podpierać się innymi. Zamiast skupiać się na tym, żeby to był Wasz Wyjątkowy Dzień, postarajcie się mieć wyjątkowe życie. Czekam na posty w stylu: czy moja bielizna jest wystarczająco seksowna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam do tego tyle
pojechalam taksowka kolegi, wprawdzie mercedes ale mnie walilo to jaka to marka!:) to jest nieistotne, kazdy jedzie czym chce, gdyby szczescie zalezalo od tego samochodu to bym sie zastanwoila a takkk;) mialam jechac mazda rx8, ale nie wyszlo. nasi znajomi postawili natomiast na starocia i wybrali czerwonego poloneza dziadka :0 i tez bylo fajnie :p mieli do neigo sentyment i juz :) ich slub, ich wybor, ich sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli podoba się Wam fiat i jest w dobrym stanie to oczywiście bierzcie go i cieszcie się tym dniem. Nie przejmujcie się tym co będą mówić inni. Nie ważne co zrobicie i tak znajdzie się ktoś kto Was obgada. Zatem udanego wesela i wielu lat udanego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł, szczególnie gdy wpisze się w konwencję wesela (w stylu PRL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart__kowa
Ja bym chciała jakimś sportowym autem najlepiej z mocnymi głośnikami żeby nas słychac było:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała jakimś z lat
dwudziestych-charakterystycznych ,których jest obecnie znikoma ilość,nie tych z lat 50, 60- tych ,bo jest ich stosunkowo dużo więcej i z reguły to samochody małe,a jamnikopodobne już się przejadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvcxzvza
zawsze można się kopsnąć kombajnem czy innym traktorem - też nietuzinkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś ma 17 lat i fantazję
nastolatka to i czołgiem może -haha ale do miasta nie wjedzie,bo jest zakaz,oprócz tzw fantazji trzeba mieć jeszcze gust i klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia30121991
Hej. Mojej swiadkowe chlopak ma zielonego pajero... ale auto nie jt najnowsze... jest po wielu rajdach i zlotach takze wiadomo ze ma rysy ale jakos mnie to nieobchodzi. Bedzie umyty inawoskowany oraz pieknie ustrojony. I nie mowie ze mnie nie stac bo kolega ma bmw a wujek mercedesa najnowszej klasy l... tak ,i sie podoba i tak bedzie poprostu. Robciw to co wam sie podoba i miejcie gdzies co beda mowic inni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym pomysłem jest bryczka. To jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby przejechać się bryczką, ja na własny ślub wypożyczyłam tu: http://www.stadninakopytko.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maurycykopik
Jak dla mnie ze starych aut sprawdzają się syreny. Często widziałem jak para młodych zajeżdżała takim autem pod kościół. Dla mnie to fajny pomysł. Ale można przecież postawić na jakiś nowszy samochód. Wiele firm oferuje takie warunki, np. http://www.poltrans24h.com.pl/. Można sobie wybierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bryczka to dobry pomysł koń nawali i idzie dalej a z autem to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha syrena to nie jest szczyt marzeń prawdziwych koneserów!!! auto z komuny może atrakcyjne dla gówniarzy około 20 lat ,ale jak jechać autem retro to z klasą ,najlepiej w stylu lat 20-stych i od razu ślub o wyższym prestiżu-auto bardzo widać ,może być skromniejsze wesele ,ale jak samochód super ,podnosi to zawsze prestiż wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie każdy ma swoje preferencje co do samochodu, ale dobrze jest poznać co można wybrać. Czasami nawet nie wiemy o istnieniu pewnych samochodów. Do naszego ślubu koniecznie chciałam limuzynę lub klasyka. Chłopak namawiał mnie na sportowy i dopóki nie zobaczyłam na własne oczy o jaki mu chodzi to byłam przeciwna. Sportowe nie są takie złe suknia też się zmieści np w Mercedesie CLS. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upatrzyłam sobie auto, którym chciałabym pojechać do ślubu, sęk w tym, że ono jest wystawione na sprzedaż...Myślicie, że jednak da się to jakoś załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auto powinno być także funkcjonale mam tu głównie na myśli klime makijaż może spłynąć a włosy oklapnąć no i przestronne w zależności jaką będziesz miała kieckę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee troche dystansu :) dla mnie to fajny pomysl, pamiętajcie tylko o fajnym przystrojeniu :) ja u siebie miałam taki samochód http://www.asik.com.pl/oferta,land-rover-range-rover-sport,8.html praktycznie na nic innego nie było pomysłu, a i ten wybrany zrobił fajne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie syrena, fajne autko w stylu retro. polecam www.doslubuauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auta w stylu retro to fajny pomysł. Jeśli nie Fiat 125p to na przykład Syrena albo Warszawa. Auto powinno być też dopasowane do motywu przewodniego wesela, jeśli taki jest. My mieliśmy wesele w stylu amerykańskim, więc jechaliśmy Cadillackiem Eldorado. Więcej o samochodach i innych rzeczach związanych ze ślubem i weselem piszemy na blogu. Zapraszam! http://zrobswojslub.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochody- weselne.pl i ślubne auto.pl najciekawsze samochody ,klikajcie w mapkę Polski w wasze województwo i przeglądajcie wszystkie strony województwa,wiele unikatowych i niespotykanych aut retro -niektóre wręcz w pojedynczych egzemplarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wynejalem samochod z http://www.roza-kwiaty.pl/ i nie bylo drogo. Cena przystepna, auto fajne a taka impreza jest teoretycznie raz w zyciu wiec warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×