Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xjdjjdd

NIE JEDZENIE PO 18 ???????

Polecane posty

Gość xjdjjdd

jak to jest? Jedni mowia, że nie jeść po 18 inni że 3 godziny przed snem. Kiedyś ważylam 63 kilo , kiedy przestalam jesc po 18 w ciagu roku schudlam 10 kg. Ostatnio znow zaczelam jesc po 18 i znow przytylam 5 kilo. Jak to w koncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on.
tak to jest, że należy nie jeść 3 godziny przed snem, bo podczas snu organizm wolniej trawi. jesli chodzi pozno spac to nijak ma sie tak 18.00 do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet...one;)
Tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on.
należy jeść ostatni podiłek przed snem * :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja od 3 tygodni nie jem kolacji ostatnim posiłkiem jest zdrowy obiad i widze efekty u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małajadzia
U ciebie jak widać lepiej nie jeść po 18. Zależy co jesz i o której chodzisz spać. Jak jesz lekką kolacje do 18 idziesz spać po 22-23 to lepiej przegryźć jeszcze kilka pistacji, ogórki kiszone, wypić kefir to takie przykłady możesz zjeść coś co lubisz ale żeby było to coś drobnego i bardziej ''dietetycznego''. U mnie przemiana materii się tak rozhulała że nie ma mowy żebym nie zgłodniała jeszcze przed snem, a kolacje jem ok 17-18, spać idę 21-22. Jem regularnie od prawie roku schudłam tak 14kg w kilka miesięcy i trzymam wagę od tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja :-)
Powiem Ci, że nie stosuję żadnej diety, do godz 16ej jem wszystko to co chce, o godzinie 18ej piję koktajl białkowy albo swojej roboty i widzę efekty w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge w po3ebie
ja chodzę spać o 2-3, czyli wg was miałabym nie jeść 8 godzin przed snem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet...one;)
Ten mit wziął się stąd, że jeżeli nie będzie się jadło po 18, to automatycznie zmniejszy się liczba dostarczanych kalorii, a że większość osób, szczególnie kobiet nic nie je rano, tylko obiad a później się obżera wieczorem, więc jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś w ten sposób schudnie, będzie to po prostu głodówka. Równie dobrze można wymyślić, żeby nie jeść np. po 15:38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie_po_tacie
ja chodze spac okolo 24-1 w nocy. wlasnie wrocilam z fitnesu i jogi i spałaszowałam kotleta z chlebem i mam to w du*ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejeśćpo18tej
Niezależnie od tego, o której idziesz spać to po 18tej nie jedz. To dobre rozwiązanie. A tu jeszcze kilka innych ciekawych uwag dotyczących kontroli wagi ciała: http://www.msfera.pl/kontrola-wagi-ciala.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrewrwer
"Kiedyś ważylam 63 kilo , kiedy przestalam jesc po 18 w ciagu roku schudlam 10 kg. Ostatnio znow zaczelam jesc po 18 i znow przytylam 5 kilo. Jak to w koncu jest?" wg mnie musisz miec b. duza łatwosc odchudzania, skoro samo niejedzenie po 18 spowodowało że schudłaś... ja tego unikam, no i koncepcja sama zeby nie jesc po 18 jest totalnie durna, bo osoby co wstaja np jak ja o 15, musiałyby jesc raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjjbghg
magiczna godz 18 jest dla tych, którzy wieczorem są mało aktywni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem ze to działa
zależy o której zaczynasz jeśc 1 posiłek poczytaj sobie wątek o diety 8godzin dziewczyny chudną a jedzą w ciągu dnia wszystko. Ja kiedyś przez tydzień jadłam wg 1 fazy SB ale kończyłam jedzenie o 16 i schudłam 3kg!! bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczorne podjadanie zle wpływa na urode np twarzy to zaobserwowałam przez lata , odstawienie dosalania potraw czy niepotrzebnych cukrów , mniej mięsa więcej lekkostrawnych potraw też zmienia , samo zrzucenie wagi z 70 na 60kg przy wzroście 170cm zmienia wizualnie o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×