Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotana9876

Yasminelle

Polecane posty

Gość zaklopotana9876

Witam. Biore tabletki yasminelle od 4miesiecy. W tym miesiacu dostalam okres , przed skpnczeniem blistra , 5 tabletek przed. Nadal je bralam, pierwszego dnia przerwy okres sie skonczyl. Dzisiaj mam 3ci dzien przerwy i mam brazowe uplawy. czy tableti nie dzialaja czy sa za slabe ? Nie mam pojecia ? Mial ktos taki przypadek? Bylabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana9876
Jedyny temat na ktory nikt nie potrafi nic powiedziec ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusialove
witaj, ja też zawsze miałam problemy z regularnością okresu jednak nie powinna\ś sie narazie przejmować powinno się unormowac po jakims czasie.też biorę yasminelle już 3 lata i bardzo je sobie chwalę, w m-dzy czasie próbowałam tez innych ale zawsze wracałam do yasminelle.mój okres zaczyna się w 3 dniu po odstawieniu i trwa bardzo długo a czasem jest bardzo mały a czasem wystepuje jedynie taka ciemna maź...w twoim przypadku moga byc za słabe-chociaz ja mam 33 lata i nadal je biorę.odradzam ci jedynie tabletki yaz i yasminum-zagrazają życiu, gdzies to wyczytałam.ale powinnaś sie skonsultować z gin a najlepiej zrobic badania hormonalne i dobrać takie które ci będą odpowiadać.albo poczekać-może się unormuje tak jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×