Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

W poniedziałek szukam roboty bo skończe 18 lat. Ile byście chcieli na początek?

Polecane posty

Szukam pracy w takich miejscach jak: -Eurosnack,Larkis,Albert,Alpha nawet ten Wawel gdzie moi znajomi pracują(są zwolnienia-100 osób z um. zlecenia), Es System, Elektros Kabel,Wodociągi, Złoty Kłos(piekarnia albo sklep),Dom Chleba(Piekarnia albo sklep) oraz Jan,Tesco, Carrefur, Kurdesz. Pracę na terenie Dobczyc lub Myślenic. Chciałabym dostać 2,5 tysiąca na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jndfhrfghjhgfd
hahaha powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjfjfdddk
haha , to ne ma znaczenia ile masz lat , mozna miec 50 i zarabiac najnizsza krajowa, a ty co mozesz takiemu pracodawcy zaoferowac- przeciez nie masz doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
nie da się bez znajomości znaleźć pracę "dla każdego", gdzie będziesz zarabiać 2,5 tysiąca na rękę. Ja w mojej pierwszej pracy zarabiałam 2 tysiące na rękę na pół etatu, ale jako koder stron, gdzie nie sposób było zastąpić mnie kimkolwiek z ulicy, a była w tym czasie duża rewolucja technologii tworzenia stron. Jak dostaniesz najniższą krajową to wszystko, zdziwię się, jeżeli w ogóle dostaniesz pracę. Dla mnie to masakra, że ktoś szuka pracy, gdzie można go zastąpić praktycznie każdym człowiekiem z ulicy. Wiadomo, że pracuje się w czymś takim za głodowe stawki i jest w ogóle szczęście, jak się dostanie taką pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolaidaaaakk67
o prosze tranzwestyta tym razem wymyslil ze ma 18 lat?? hahahahaha a juz chwaliles sie z e pracowales jao ciec itp w wielu miejsczch skad pomysl na 18 lat ahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolaidaaaakk67
2500? dziecko jak cie ktos bez szkoly na staz wezmie zadarmo to juz sukces a ty o 2500 marzysz ahhahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staś-789
1600 zł brutto - jak dobrze pójdzie - umowa o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×