Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smierdzące jajko wielkanocne

Otwieram topic dla biedniejszych osób bogaci wstęp wzbroniony

Polecane posty

Gość no bez przesady z tym netem
Internet i kablówka to żaden luksus, nie wygłupiajcie się. Jak ktoś pracuje, to powinien bez problemu mieć dostęp do mediów, to nie Trzeci Świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdjd
Ale tu niektorzy wola kablowke i inernet niz dzieciom cos za to kupic,masakra totalna z takim podejsciem nie dziwie sie ze biede klepiexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też się wpiszę :)
a ja popieram autorkę, skoro założyła, że w topicu nie mają pisać ci którzy za biednych się nie uważają to po co się wypowiadają? tylko prowokują by im odpisać wyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co glupio ci teraz autorko
ze już tyle osob się kapnęlo, co ciekawe po twoich wpisach wiem kiedy ty piszesz i gdzie, i na pewno nie masz zadnej pracy wiec nie sciemniaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda wschodnia
elwira ma rację, że na wschodzie to sie klepie biedę, tutaj jak się dostanie pracę to za 1200-1500 zł, i tak mąż i ja tak zarabiamy, tylko, że dziwię sie elwirze, że chcieli mieć drugie dziecko przy tak małych płacach męża, bo my chociaż mamy dwu pokojowe mieszkanie mamy jedno dziecko i żadnego więcej bo nas nie stać, a gdybyśmy wpadki, usunę, nie dopuszczę do tego abyśmy zyli w nędzy (zaznaczam, że sie bardzo dobrze zabezpieczamy(). No ale jak widzę wokół siebie, to rodziny mają po 3-4 dzieci chociaż też tak zarabiają i narzekają, że im ciężko finansowo, ale dzieci rodzą, Dziwię sie takim rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
a czy internet to jest taki luksus w dzisiejszych czasach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też się wpiszę :)
w jakim wy świecie żyjecie, wiecie co to jest hotspot albo AERO? to są darmowe łącza, nie wszyscy płacą za internet, tak samo za tel, naładowałam za 25zł kartę i mam ją już pół roku, "kablówkę" mam przez własny tuner i satelitę nikomu nic nie płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
ja nie moge znalezc pracy....jest bardzo ciezko ,nie przelewa sie w domu... ale nie mam oporu i wstydu zeby cos kupic w sekond hendzie:) przeciez to sie pierze w domu....to tak jaby bylo po siostrze,kolezance itp:) baaa....a gdy taka bluzka-spodnie mi sie znudzi to oddaje do PCku....wiec kolos ie kreci:D nie marze anwet o schabowych,surowkach ,pizzach czy wyapdach do mc-baru... ale ciesze sie gdy mam mielone za 4,50... gdy mam te 2-5 zł to nieraz z honorem wrzuce dla potrzbujacych na jakas zbiorkę.... i nie raz sobie myslalam co bym zrobila jakbym wygrala miliony....... wiecie co?-rozdałabym ludziom ktorzy sa w gorszej sytuacji ode mnie. Raz bym pewnie poszla do bierdonki kupic pełny wozek rzeczy ktorych nigdy nie moglam miec....a tak to bym rozdała chorym,potrbujacym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjashakd
ale piszcie dziewczyny tylko te bidne, bogaczki won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vswgajsaj
tez mam net od sąsiada za darmo ciagne tzn. jemu tez musze pociagnac czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira902482
Zdecydowaliśmy się na drugie dziecko jak ja jeszcze miałam pracę i mieszkaliśmy sami. A maż wtedy też ciut więcej zarabiał. Mieliśmy razem ponad 3000zł, a to bardzo duzo na tutejsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzące jajko wielkanocne
już jestem pod tym nikiem, pogubiłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzące jajko wielkanocne
nie zwracajcie uwagi na obelgi ale mam dziś zly dzień, dzieci mnie wnerwily i stary się kapnal ze do sąsiada chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat kase mam
bo haruje jak dziki osiol za granica, nie mozna by otworzyc topiku dla brzydkich kobiet po 30?takich z nadwaga, krotkimi nogami, szerokim doopskiem i wielkim kinolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzące jajko wielkanocne
terenia już cie przepraszlam, czytalas? mogę ci buty wyczyscic w ramach przeprosin jak chcesz tylko musisz do mnie przyjechać ale obiad tez ci dam, u/miem dobrze wode gotowac, nigdy się nie przypala co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też się wpiszę :)
szkoda, że na takim topicu robią sobie żarty i polewkę jakieś osoby niezrównoważone psychicznie, bo na takie wyglądają te wpisy, wątpię by były to bogaczki, ot pomarańczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbsudhaudha
no piszta cos bo nie ma co czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda wschodnia
elwira, to my mamy z mężem 3 tys.dochodu netto i własne dwupokojowe mieszkanie, ale o drugim nawet nie marzymy, bo przecież wiadomo, drugie dziecko, to trzeba iść na wychowawczy, utrata pracy i co, mąz za 1800 zł nie utrzyma 4 osobowej rodziny, a gdybym poszła do pracy to zarobiła 1200 zł i opłacić niańkę to się nie opłaci pracować. 3 tys. dochodu to malo, bo przecież ja i mąż powietrzem nie żyjemy, dojazdy do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,...,,,
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WŁAŚNIE SIĘ MYLICIE!!!
Marta schab w promocji można kupić od 12zł za kg-ładnie wycinasz mięso,a kość masz na 2 zupy. Do tego kilka ziemniaków, mieszanka wiosenna-750g za 3.99zł lub 3.49zł-nie pamiętam i masz pyszny,tani i ZDROWY OBIAD. Nie kupujcie gotowego mięsa mielonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
ja nie place czynszu od roku....mam dlug rozlozony na raty....i podpisalam umowe ze juz bede placic :( kablowkę dawno nam odcieli,ale mamy Tv naziemną ta darmową z dekodera dvbt...za internet na karte placę 25 zł co miesiac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też się wpiszę :)
ja kupuję promocyjną łopatkę zwykle za 10,90 za kg i mielę z cebulą i chlebem starym, dodaję przypraw czasami soję i mam znacznie smaczniejsze mięso mielone za mniej niż to gotowe :) aczkolwiek inaczej tej łopatki nie umiem zjeść bo jest najczęściej niesmaczna, żylasta albo tłusta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WŁAŚNIE SIĘ MYLICIE!!!
Łopatkę można jeszcze ugotować i masz baleron-tylko najpierw zawsze obsmażam,a dopiero potem gotuję-wychodzi fajna skórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też się wpiszę :)
ale wtedy dużo ubywa i wychodzi ta sama cena co gotowa wędlina za 12,90 baleron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
autorko,ale jaka jest granica miedzy bieda a bogactwem wedlug ciebie? Ja wlasnie zjadlam salatke z krewetek w sosie koktajowym z koperkiem i mandarynkami. A jezdze autem niskiej klasy rocznik 97,maz ma cabrio rocznik tez 2000. Moja dobra kumpela ma sie lepiej niz ja,ma o wiele drozsze auto,dom,wycieczki zagraniczne,wellnes sna porzadku dziennym,solarium w domu. Dla niej jestem biedna a dla innych bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawiło mnie to ze nie ma tu osoby pod stałym nickiem? wstydzicie się tego że cieżko wam sie żyję? ja też moge sie przyznać ze mi sie nie przelewa i tego sie nie wstydzę. Kupuje ciuchy w ciuchlandach i jestem zadowolona z tego jak mam firmową bluzke za 10 zl a nie 150 zl. Wiekszość ciuchow mam z takiego miejsca i nie są zniszczone. Moje dziecko tez ma ubranka z ciuchlandu i ladnie jest ubrany. Prawie cały Lublin sie w takich miejscach ubiera... Jedzenie kupuje w róznych sklepach i zazwyczaj przeglądam gazetki co gdzie się opłaca.Dla mnie to nie problem polatać po sklepach skoro z dzieckiem ide na spacer to przy okazji zajde na małe zakupy jak on śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drabineczka
Elwira, dzieci możesz dać do opieki jakiejś starszej pani. Naprawdę z pracą nie miałabyś problemów... A może za jakiś czas byście pomyśleli o przeprowadzce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też się wpiszę :)
wiesz dlaczego nie ma czarnych nicków? przez pomarańczki, które przeinaczają to co się napisze, zjadą człowieka i zjedzą żywcem na każdym kroku dopiekając że jest się nic nie wartym bo pisałaś że jesteś biedna, taka kafeteria, kiedyś pisałam zawsze pod czarnym nickiem, od pewnego czasu nie pisze wcale pod czarnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×