Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Colafit - kolagen w kostkach na stawy

Polecane posty

Gość

Hej. Czy ktoś z was stosował może kolagen Colafit? Szukam jakiś opinii na internecie na jego temat ale nic praktycznie nie ma. Wiem że istnieje dużo innych skutecznych suplementów na stawy ale interesowała by mnie opinia na temat właśnie tego. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No widzisz ja akurat mam skoliozę, tak więc jedno biodro mam wyżej od drugiego. Czyli mam się pogodzić z tym że jeśli będę ćwiczyła to problemy ze stawami przyjdą szybciej i że nic nie jest w stanie tego opóźnić ani nie dopuścić aby takie zwyrodnienia nie powstały? A brałaś te wszystkie rzeczy PRZED tym jak ci się pogorszyło czy dopiero wtedy jak poczułaś ból? Skoro stosowałaś już naprawdę mocne metody to przypuszczam że zaczęłaś dbać o to gdy pojawiły się symptomy choroby? Ja nie zamierzam uśmierzać bólu, ani niczego regenerować, chcę po prostu nie dopuścić do takiej sytuacji. Nie chcę przestawać ćwiczyć, a skoro to co mówisz jest prawdą że nic nam nie będzie pomagało to chyba trzeba zacząć brać przykład z osób nie aktywnych fizycznie, którym tak zawsze się zarzuca, że nie dbają o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z autopsji
franiachan Jeśli masz skoliozę i jedno biodro wyżej to musisz nosić wkładki ortopedyczne do butów, zrobione indywidualnie dla Ciebie przez dobry zakład ortopedyczny - każda wkładka inna. Ćwiczenia na wyrównanie bioder to "mobilizacja" kręgosłupa i bioder, robione indywidualnie z rehabilitantem, który dobiera ćwiczenia odpowiednie do Twojego schorzenia. Po jakimś czasie trzeba skontrolować wkładki i ew. skorygować wysokość, w miarę jak zmienia się ułożenie biodra. Wkładki są konieczne, aby kręgosłup układał się prosto. To jest leczenie przyczyny, bo lekarze leczą tylko skutki i nie uświadamiają pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23konasinski
Dziewczynom ze studiów podyplomowych pomaga kolagen www.edumed.com.pl/Kolagen-kosmetyki-z-kolagenem-k228/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najlepiej zażywać go aby kolagen był lepiej wchłaniany np. w trakcie posiłku ,po jedzeniu ,przed jedzeniem ? Wydaje mi się ,że zażywa się go na czczo ale pół godziny / 1 godzinę przed posiłkiem ? A może przed snem zakładając ,że ostatni posiłek był do godziny 19 ? Czy macie jakieś sugestie ,wnioski w tym zakresie gdyż zdania są podzielone ale są producenci których wskazówki czasowe są bardziej jednoznaczne lub rygorystyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa ale w schorzeniach mniej zaawansowanych ,dlatego gdy zaczyna się coś dziać niepokojącego z układem kostno stawowym - trzeba pomyśleć o jak najszybszym wdrożeniu suplementacji różnymi wynalazkami w tym zakresie .A gdy w rodzinie są osoby które borykają się ze zwyrodnieniem stawów lub mają protezy stawów to leczenie suplementowe lub odpowiednie odżywianie jeszcze wcześniej i gdy jesteśmy zdrowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosssiowa2
To i ja mogę Wam również polecić naprawde doskonały suplement idealny jesli chodzi o dbnie o nasze stawy w momencie kiedy naprawde przez długi czas uprawiamy sporty http://aliness.pl/pl/p/Kolagen-Arthro-Sprint/17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sezonie jesienno – zimowym stosuję https://noblemedica.pl/produkt/pure-collagen-cream/. Kolagen u mnie lepiej się sprawdza niż kremy z retinolem. Nie mam w ogóle przesuszonej skóry, a wystarczy już jedno, dwa nałożenia kremu, aby odczuć różnicę. Zawsze miałam, np. rany przy ustach. Ciągle czerwone wypryski w tej strefie mi się robiły. A jak zastosowałam krem z kolagenem przeszło momentalnie, dlatego wiem, że ten akurat działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×