Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

booooomerang

Problem z pracodawcą.

Polecane posty

Witam, mam problem z pracodawcą. Wydaje mi się, że wysłał mi źle wypełniony PIT 11. Do tego pracowałam jakiś czas "na czarno" nic o tym nie wiedząc (wtedy odeszłam z pracy). Chodzi o to, że złożyłam skargę do Urzędu Skarbowego na pracodawcę anonimowo i powiedziałam, że pracowałam jakiś czas na czarno. Wtedy mi oznajmiono, że z tego mam się także rozliczyć z US, tylko ja nie pamiętam ile zarobiłam. Natomiast w PIP powiedziano mi, że ciężko mi będzie udowodnić, że pracowałam bez umowy. Co teraz mam zrobić? Czy pójdzie wycofać tą skargę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
poproś o pomoc inspekcję, by to odkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalinizm kwitnie
weźcie sobie Gnoje postawcie pomnik Fietki Morozawa , popaprańcy Faszystowscy , Kakusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie sama podlozylas:))
masz za kare:) US tak latwo ci nie odpusci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalinizm kwitnie
Bo będą jazdy z pracą dotąd , aż zrozumiecie , że nie pracodawca jest gnojem tylko państwo jest Złodziejem , bo od każdego 1.000 złotych zarobionego przez pracownika , pracodawca musi odprowadzić 850 złotych haraczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty mysl;alas ze tylko
pracodawca zaplaci kare a ty nie ? litosciiii jak chcesz kapowac to najpierw sie zorientuj łosiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalinizm kwitnie
dawniej takich łosi golono na Łyso i na gnoju wywożono teraz robią karierę w polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dzięukje za wyzywanie mnie. Nie wiedziałam, że pracuje "na czarno". Gdy się zorientowałam to odeszłam z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mogłaś nie wiedzieć, że pracujesz na czarno???? Ile czasu potrzeba żeby się zorientować, że nie podpisało się żadnej umowy?? Sekundy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, powiedziała mi, że podpisanie umowy to tylko formalność i wszystko jest załatwione. Bo swoją firmę oddała księgowemu żeby nie płacić skarbówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrtyyyy
nie ma umowy = nie pracujesz cóż, pozostaje ci "granie głąba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×