Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana na pracęęę

SŁYSZELIŚCIE O FIRMIE AGD-NET??? NAPISZCIE PROSZĘ JEŚLI COŚ WIECIE!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość niezdecydowana na pracęęę

kopiuję moje posty z ogólnej, to tak tylko w ramach informacji jakby ktoś mi zarzucił, że już taki temat założyłam;) Dostałam ofertę pracy zdalnej i nie wygląda to jakoś niewiarygodnie, przysłali mi umowę , trzeba zamieszczać ogłoszenia w sieci , napisane jest w umowe, że 200, boję się trochę, czy w to wchodzić:( słyszeliście coś o tym albo juz współpracujecie z nimi może??? dzwoniłam pod podany w mailku numer żeby rozwiać moje wątpliwosci, facet był mega niemiły:/ zapytałam go jak sprawa wygląda z iloscia ogłoszeń, bo pisało że 200 ogłoszeń, ale też było napisane ze 3-5 zleceń dziennie więc czy np, te 200ogłoszeń jest na 1 zlecenie, a jak dostane 3 zlecenia to bede musiala wystawic 600 a on na mnie z ryjem, ze jakie 600?? ze mam dać dużo bo wtedy jest efekt, to mówie ale pan mnie nie rozumie, było napisane 200 ogłoszeń, ale 3-5 zleceń czyli te 200 to suma wszystkich ogloszeń niezależnie od ilości zleceń, a ten dalej swoje oburzonym tonem, że im wiecej ogłoszeń tym lepiej:/ nie powiedział nic konkternie, był chamski i w dodatku niekompetentny skoro nie umiał mi odpowiedzieć:/ Ciekwi mnie jak oni weryfikuja te ogłoszenia, bo ja wyrobie 200 , a oni mi nie zapłacą bo powiedzą, że dałam tylko 150:/ byleby tylko nie zapłacić i jeszcze jak się zdecydujecie na współpracę z nimi to poczytajcie dokładnie umiwę bo w mojej było napisane odnośnie płacy " 10zł netto za ogłoszenia o wartości do 160zł i 20zł netto za ogłoszenia od 260zł" wiec co z ogłoszeniami od 160zł do 260zł????????????????? ciekawe czy to jest właśnie haczyk czy po prostu pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×