Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Pamiętam te piękne czasy jak....

Polecane posty

byłam mała czekałam na seriale. Kolejność była taka: Alvaro,Luz Maria i Posłaniec szczęścia, później Fiorella, Słoda trucizna i Zbuntowany anioł, w dodatku o 20 zawsze jakiś serial komediowy Graczykowie albo Miodowe Lata czy 13 posterunek czy tam rodzina zastępcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuuttt
Ja z kolei pamiętam jak codziennie z utęsknieniem czekałam na "Marię Celeste" a potem na "Serce Clarity". Uwielbiałam te seriale. Szkoda, że lata 90-te to już przeszłość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKIJUYYT
ja pierdolle...ale masz wspomnienia..kolejny durne temat założony przez ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego tu współczuć. Pamiętam nawet kolejność 14:00 - tv kraków-Krople miłości, były również o 22:00 15:55 - polsat - po prostu miłość 19:05 - polsat - paloma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:45-Alvaro 17:45-Luz Maria, powtórka była o 10:30 19:05-Posłaniec szczęścia, powtórka była o 09:30 Lubiałam to. Przed Alvarem była Po prostu miłość, po Alvarze Z głową w chmurach a później Słodka trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrcffg
Niewolnica isaur to były czasy do dziś gdzieś na strychu mam plakietke z nia i z leonsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrcffg
Santa Barbara itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
Po wspominasz te koszmary . Brazylijskie telenowele byly beznadziejne. Można wspominac np.- Dom, Lalkę, Polskie drogi. to było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam nie tylko telenowela ale również: -13 POSTERUNEK -MIODOWE LATA -RODZINE ZASTEPCZĄ -GRACZYKOWIE -ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH -ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH -ALLO ALLO -RÓZOWE LATA 70TE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotaowca
Pamiętam pamiętam, Luz Maria, Zbuntowany anioł, Marimar itp, z polskich Graczykowie, 13 posterunek, Kiepscy, Miodowe lata, Rodzina zastępcza... Oglądało się, chociaż nie wszystko się rozumiało jeszcze ;) A z jeszcze wcześniejszych czasów to pamiętam Matki żony i kochanki, ehhh, to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuuttt
Jeszcze była: "Historia miłości" która mi się bardzo podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×