Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicegirl22

fetysz-ssanie piersi.

Polecane posty

Gość ninja00
Napisz na moj email to ci possam ninja00@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lubię jak mi facet ssie sutki.Nieraz od tego robię sie ''mokra''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem swiezo po porodzie,mam nadmiar mleka i moglabym wykarmic kilku panow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi malo mi
A moj fetysz to ssanie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która pani ma orgazm gdy ma ssane piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wieczorny
Ja raz jeden w życiu miałam :) Przeżycie niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktorras pani chce byc dlugo ssana po piersiach 537693516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to uwielbia, w moim wątku o tym opisałam. Po tylu latach małżeństwa jest to całkiem przyjemne większe porządnie, zaufanie. Chęć bycia blisko. Chociaż czasem się za bardzo wczuwa i jest za mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak facet je ssie tak mocno i podgryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie którzy nie potrafią . Nie chodzi o smyranie językiem a ssanie , pociaganie sutków i wtedy język jak wiertełko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafią albo nie chcą potrafić, bo np maja inny fetysz albo nie mają w ogóle :) Dla mnie piersi są "strategiczne", więc spędzam przy nich dużo czasu, wykorzystując wszystko co mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odAdoH
Och ... cycki, cycuszki, cycusie ... to mój cały świat. Szukam chętnej z Krakowa na długi seans cyckopieszczenia. Piszcie umrzecwcyckach@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odAdoH
W wielu miejscach czytam jacy to oni / one niezaspokojone, a jak człowiek wyciąga pomocną dłoń (ja nawet wyciągam obie), to nie ma odważnych do wystawienia biustu do masażu. No to jak to jest, pytam się ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odAdoH
Brak mi cycy, brak mi cycy ... dużych małych - bez różnicy!!! Dziś bez cycka nie chcę spać, daj mi cycka - będę ćpać. Jak już naćpam się do syta to Ci powiem - żeś kobita jak ze snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój misi ssie długo piersi i nawet raz doszło,że mialam pokarm.A ssal kiedyś gdy mialam nadwyżke karmiąc dzieci.A byl przy porodach i jest przy badaniu zawsze u ginekologa na fotelu.Po piersiach ssiecipkę,aż mam orgazm potem seks dopochwowy i kończę lodzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odAdoH
Czy jestem jedynym cyckozboczkiem na tym forum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Jesli jakas dziewczyna chce o tym popisac zapraszam gg 39760606 facet 34l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolubek
Daj mi cyca, daj mi cyca, bo cyc w ręce mnie zachwyca. A twarz w cycach to - o dziwo - jak pić budyń a czuć piwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolubek
Cyc na oczy, cyc na szyję, cyc do buzi - wiem że żyję. Cyc na lewo, cyc na prawo, chujem w cyce - ruszam żwawo. Cycki w górze, cycki w dole, wciąż mi mało - ja chromolę. Każdy cycek mnie zachwyca - chciałbym kiedyś skonać w cycach! umrzecwcycach@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, weszłam na ten topik z przekory :o jestem chyba jedyną kobieta na świecie która NIENAWIDZI ssania sutków, najkoszmarniejsze uczucie na świecie :o aż mam dreszcze obrzydzenia. Jak kiedyś urodzę dziecko to będę karmić z procy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż po obydwoch porodach z reszta był przy nich nadmiar ssał pokarmu.A ja miałam miekko i mokrą cipkę z rozkoszy.Najpierw piescił językiem dość dlugo potem delikatnie ssał by mnie podniecić i to mu się udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolubek
Mleko z kobiecych piersi nie jest jakoś szczególnie smaczne, ale nie o mleko tu chodzi tylko o pewnego rodzaju bliskość i poczucie bezpieczeństwa. W dorosłym życiu niewiele mamy takich miejsc i chwil, w których czujemy się bezpieczni, bo to praca wisi na włosku (albo jej nie ma), albo koszty idą w górę, albo stres w pracy jest nie do wytrzymania ... I dlatego należy szukać i delektować się takimi momentami, gdzie nie pamięta się o otaczającym nas brutalnym świecie. Ja zapominam się w seksie i w cyckach. :) Każdy na pewno ma swoje ulubione ... enklawy spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssanie piersi to akurat dla mnie norma. Moja kobieta zawsze to lubiła. Tylko nie za mocno. Ale jak była w ciąży to był odjazd. Była wiecznie napalona. Cipka nabrzmiała i cycki takie balony, z******te. Rżneliśmy się jak króliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodziutki temat. :" uwielbiam mieć ssane suteczki,tylko do tego zapraszam zawsze dwóch panów.cudowne uczucie.achhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian2393
Ja uwielbiam piescic male duze srednie wszytkie <3 ssac lizac masowac macac na koniec jakis balsamik oliwka <3 polecam sie jakas chetna ?:D;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje sutki to jakieś szczególne miejsce erogenne. Nie mam orgazmu bez ich pieszczot. Mojemu facetowi zaczęło rąk brakować na pieszczoty. Musi je ściskać, ciągać i uderzać. Dopiero wtedy czuję że mam prawdziwy orgazm. Nawet przy masturbacji muszę je pieścić. Używam klamerek japońskich, takich na łańcuszku (http://freetaboos.pl/nipple-to-labia-clamps-silver-p-1050.html ). Jedna ręka na łańcuszku i pociąga, a jedne klamerki na sutkach a drugie jak mam ochotę na ci....pce. Super odjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ssać i dotykać kobiecych piersi. wkch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×