Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

GDZIE NAJLEPIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD ABY UBEZPIECZENIE BYŁO W PEŁNI WIARYGODNE

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie dobrze działa Rankomat – http://rankomat.pl, już parę ubezpieczeń właśnie przez tę porównywarkę wyszukiwałem w tym OC i jestem zadowolony z cen, można wyraźnie na takim przesiewie ofert zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanekighoul
Mi się przydała strona http://kalkulator-oc-ac.auto.pl jak szukałem ostatnio swojego pierwszego OC w życiu. Generalnie jeśli porównuje się polisy to zawsze się lepiej wyjdzie niż jak podpisuje się umowę w ciemno u firmy która ma ładne logo albo dobry profil w social media:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównania wielu ofert oraz pełne doradztwo podczas wyboru ubezpieczenia znajdziecie na www.profit-ubezpieczenia.pl bardzo polecam, są rewelacyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkus
Trudno jest mi wskazać konkretnego ubezpieczyciela, gdyż nie znam stawianych przez Ciebie wymagań, jakie musi spełnić. Jeśli jednak chciałabyś porównać ich oferty, możesz skorzystać z porównywarki https://superpolisa.pl/ która to umożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również uważam, że takie miejsca jak porównywarki powinny być naszym pierwszym wyborem internet już dawno pokazał, że za jego pośrednictwem ogólnie wszystko jest sporo tańsze. Superpolisa.pl wygląda bardzo fajnie jeśli chodzi o obsługę warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre oferty dla kierowców maja w concordii, polecam ubezpieczałam 2 miesiace temu. U nich poszkodowany w wypadku otrzymuje pieniądze z odszkodowania nawet w kilka dni, a w dodatku nawet jeśli to nie on zawinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackieB
Zależy jakie ubezpieczenie Cię interesuje. Ale dobre ubezpieczenia komunikacyjne oferuje PZU - bardzo szeroki zakres ubezpieczeń, od podstawowych OC aż po fajne pakiety AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA wysokie OC/ AC? Nie przepłacaj! Znajdz ubezpieczenie tańsze nawet o 517 zł. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta. ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę osób mi polecało porównywarkę na stronie kalkulator-oc-ac.auto.pl i mam zamiar rzeczywiście przez nich szukać. Póki co jednak jeszcze nawet auta nie mam, dopiero planuję kupić, mam już kilka modeli na oku...no i właśnie tu pytanie – jakie auto byśćie polecili żeby te skłądki były tańsze? Bo jednak to czym się jeździ ma znaczenie dla ubezpieczalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość szybko można sobie składki wyliczyć internetowo przez takie strony jak http://ubezpieczamy-auto.pl. Akurat tutaj mi się udało jakiś czas temu znaleźć OC dobre 20 procent taniej niż płaciłem wcześniej. Jak się poszuka i faktycznie sobie oferty porówna to nie ma szans, żeby nie zaoszczędzić moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat ubezpieczam się za pośrednictwem www.marianbaran.pl. Już kiedyś miałam nieprzyjemne zdarzenie na drodze i otrzymałam pełną rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie zrobić porządny przegląd ofert nim już się na jakieś OC zdecyduje człowiek. Bo jednak mam wrażenie że firmy bazują na tym, że ludziom się nie chce sprawdzać i porównywać. Ja zleciłem takie porównanie na stronie kalkulator-oc-ac.auto.pl. Nic to nie kosztuje, a monitorują skłądki u kilkadziesięciu różnych firm, więc – mysz się nie prześliznie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Oprócz samego OC, warto pomyśleć również o AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to sobie internetowo porównać polisy, nie trzeba nigdzie chodzić wystarczy jakąś porónywarkę odpalić. Mi się sprawdził rankomat - http://rankomat.pl. Kupowałem przez nich OC i AC, wyszło sporo taniej niż płaciłem wcześniej. Prawda jest taka, że ceny to się potrafią mega różnić między różnymi ubezpieczalniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalowanaasia
Zamiast porównywarek internetowych polecam kontakt z przemiłą koleżanką. Zapyta, policzy, oddzwoni z ofertą, wszystko wytłumaczy i co najważniejsze ma cierpliwość. Od razu mi doradziła zakup auta z mniejszym silnikiem albo, żeby dopisać mamę jako współwłaściciela, a najlepiej to jakbym zarejestrowała na siebie przyczepkę i już zbierała zniżki. https://www.facebook.com/ubezpieczeniawarka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto generalnie się przyglądać ofertom, bo dużo się zmienia, nie ma co się przywiązywać do jednego ubezpieczyciela do końca życia jak to niektórzy robią. Dobrą porównywarką z aktualnymi stawkami w konkretnych firmach nasz w Rankomacie - https://rankomat.pl/. Trzeba parę minut poświęcić ale i tak szybciej takie sprawdzenie ofert idzie niż na piechotę, pojedynczo od polisy do polisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze wyjaśniają, od czego zależy ostateczna cena ubezpieczenia komunikacyjnego na rankomat.pl. Do tego masz oferty wszystkich TU w jednym miejscu. Nie ma sensu zachowywać lojalności do jednego towarzystwa ubezpieczeniowego, ale po prostu ciągle sprawdzać, czy coś tańszego się nie pojawiło. Nigdy nie miałem u nich problemu z podpisaniem umowy. Online działa to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart

moim zdaniem najlepsze zasady ma ergo hestia, rzetelni są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

zgadzam się z przedmówcą, Ergo Hestia jest ok. Mają dużo fajnych ofert i obsługa klientów na bardzo dobrym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaD

Popatrz w Cuk, to porównywarka która pomaga wyszukać najtańsze ubezpieczenie auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto sprawdzić różne kalkulatory dostępne online bo wiele agencji ma różne ceny 🙂 fakt trochę czasu trzeba poświęcić ale można urwać parę PLN z ceny polisy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Najlepiej w Uniqa mieć ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate78

Ja mam ubezpieczenie z Polins. Było niedrogie, zakres mi odpowiadał, jestem zadowlona. Odpukać nie musiałam z niego skorzystać, ale z tego co wiem, to proces likwidacji szkody mają sprawny i odszkodowanie też wyliczaja sprawiedliwie. Siostra korzysta też z ich polisy i po jej stłuczce wszystko szybko załatwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłam ubezpieczenie OC w ocenapolis.pl mój znajomy który pracuje w ubezpieczeniach dał mi namiar na tego ubezpieczyciela ponieważ mają teraz promocje i przy zakupie OC zwracają dodatkowo 200 zł na konto, więc wyszło mi bardzo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie jest bardzo fajne biuro ubezpieczeń - Alien. JA tam ubezpieczam samochód i mieszkanie.. Biuro prowadzi miła i kompetentna pani zna się na ubezpieczaniach i przejrzyście tłumaczy wszystkie aspekty. No i zawsze znajduje mi fajna ofertę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej jest korzystać z porównywarek i kalkulatorów. Teraz w beesafe mają konkurs w którym można wygrać auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×