Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

CZYM NABŁYSZCZAC KAROSERIĘ SAMOCHODU

Polecane posty

Gość kopenrabem

K2 Ultra Wax najlepszy http://bit.ly/1258_K2UltraWax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo fajna oferta kosmetyków dostępna jest między innymi na www.jgdetailing.pl Sklep wyposaża myjnie, ale również ma ofertę dopasowane do potrzeb zwykłych klientów, którzy chcą indywidualnie kupić dobre kosmetyki samochodowe. Więc myślę, że warto tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bortis

Akurat jeśli chodzi o wybór kosmetyków do pielęgnacji auta to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na propozycje od producenta Hek Cosmetics, który naprawdę przygotował szeroką ofertę produktów do pielęgnacji nie tylko karoserii, ale również wnętrza. Co do zewnętrznej powierzchni używam na ten moment Wax Shampoo, czyli szampon z woskiem. Jest również bezpieczny dla każdego rodzaju lakieru i posiada neutralne pH oraz tworzy dodatkową hydrofobową ochronę lakieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz Ladke

Są różne zdania , ja korzystam balticexplorers.pl nie mogę narzekać wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystałem z aplikacji powłoki ceramicznej w customcomplex.pl/powloka-ceramiczna/ i najważniejsze jest to, że mają kilka pakietów cenowych do wyboru, więc nie musisz od razu niesamowicie inwestować. Raczej powłokę ceramiczną polecam do samochodu stosunkowo nowego, żeby dobrze lakier zabezpieczyć. Akurat u nich na czas usługi otrzymujesz samochód zastępczy, a to ogromne ułatwienie. W moim przypadku to była właściwie kluczowa sprawa, zanim zdecydowałem się na obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek Bolski

Bardzo fajnie opisane różne sposoby do każdego typu aut http://desc.com.pl/jak-polerowac-lakier/ może okazać się pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam do nabłyszczania Quick Wipe - świetnie się sprawdza.
Autokosmetyki najlepiej w necie zamawiać - najlepiej wychodzi. Polecam też sprawdzić ogólnie markę Premo - proste w użyciu a dają świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są na rynku profesjonalne środki. Szampony, woski, polerki. Wybór jest naprawdę duży i spokojnie możesz wszystko zamówić online. Tutaj https://autokosmetyk.com/ masz namiar na sklep, który specjalizuje się w takim asortymencie. Sprawdź, bo ceny dobre, a do tego dużo promocji. Niewielkim kosztem możesz osiągnąć super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafra ma taki zestaw "lśniąca karoseria" w skład wchodzi mikrofibra, środek do usuwania plam i quick detailer. Nie naruszają one wcześniejszych warstw wosku więc spokojnie. Auto po zabiegu będzie lśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×