Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gigantyczne zaparcia pomocy

jestem w 5 miesiącu ciąży, mam gogantyczne zaparcia, nie pomaga nic, POMOCY!

Polecane posty

Gość a ty nie byles prawiczkiem?
a moze piwo bezalkoholowe? ze wzgledu na chmiel i herbate rumiankowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
po jakim czasie ta laktuloza działa, nie powinno już ruszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko poczytaj o soli
Sprobuj sobie wsadzic tam palec-pisze serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechahahaha
ja jak miałam takie problmy w ciąży to jadłam kalarepę- codziennie po 2-3 sztuki , droga była bo to zima i trudno dostać,ale jak dostałam to brałm 10-15 sztuk i miałam zapas na tydzień, działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratanka33
A gazy przynajmniej masz..? To znaczy przepraszam czy pierdzisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
kalarepę? no tego nie próbowałam jeszcze przyznaję ratanka no właśnie od wczoraj miałam takie delikatne gazy, dzisiaj też teraz byłam w ubikacji bo mi znowu zaczęło się cisnąć wszystko i lekko puściło, tzn. troszkę się udało ale na serio może 5% tego co w sobie mam ale i tak jestem zadowolona, że w ogóle coś się ruszyło bo znowu zaczynam mieć nadzieję, w czasie mięśnie brzucha troche mi pracowały ale inaczej się nie dało, mam nadzieję, że nie zaszkodziłam maleństwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratanka33
Jeśli tak masz to pól biedy, nie powstrzymuj gazów jeśli nie jesteś w ubikacji.....każdy to teraz zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
oby coś z tego było, tylko mam nadzieję, że dzidzia w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaadfdff
nie prawda przy mnie w szpitalu robi lewatywę w zagrożonej ciąży, więc na pewno można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
mam pytanie o tą laktulozę, jak długo można to stosować, dzisiaj będzie 3 dzień i syrop mi się skończy i muszę kupić następny ale czy jak będę to piła przez 6 dni to nie przesadzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzisz
ja laktulozę podawałam synkowi przez 2 tyg, i pięknie wyregulowało mu to organizm:) dorośli przyjmują większe dawki więc szybciej się kończy, ale na szczęscie nie jest drogi:) laktuloza u mojego synka zaczęła działas po 2 dniach, też juz u niego bylo tragicznie z wydalaniem. masy kalowe twarde i mocno zbite, brzuszek i pupa juz go bolały ale bał się zrobić. syrop go przegonił, oczyścił i teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
i po tych 2 tygodniach jego organizm nie przyzwyczaił się do tej laktulozy tak, że potem nie mógł bez tego zrobić? bo tego też się troche obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze to moze glupi pomysl
ale ja mialam w 4 miesiacu takie zapracia i po konsultacji z lekarzem doradzil mi mleko i jakas parowka badz kielbasa, lub mleko i kapusta kiszona, mleko i ogorek kiszony. dlaczego taka mieszanka ? a dlatego aby cie przeczyscilo i aby organizm ''wyrzucil'' z siebie wszystko co zalegalo podczas zaparcia. ja mam tak silne ze prawie 2 godz siedzialam na toalecie i powoli zaczynala mi leciec krew ;/ a niestety nie bylo wyjscia ani sie zalatwic ani wstac bo ''stanl w miejscu'' z ogormnym wstydem dzwonilam do lekarza ktory mnie opieprzyl z gory na dol ze nie powinnam czekac tylko od razu dzwonic. efekt po takiej mieszance niemalze natychmiastowy i naprawde pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
dzisiaj idę do sklepu więc kupię kapustę kiszoną, ogórki niestet nie działają, z mlkiem też mam problem aha mam pytanie jabłko lepiej w całości czy potarte? podobno to ma znaczenie ale dlaczego skoro i tak trafia do żołądka pogryzione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może zabrzmi
obrzydliwie, ale musisz wsadzić palec w odbyt i wyciągnąć to, co się tam nagromadziło. Na pewno masz tam twarde kawałki kupy, które blokują odbyt. Potem powinno pójść łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkyujytjyujty
Właśnie chciałam ci doradzić kiszoną kapustę.Ale nie tak rekreacyjnie do obiadu tylko kup na wagę ze30- 40 deko i za jednym razem jesz tyle ile dasz rady najlepiej całość.Mnie to zawsze pomaga już po jakiejś pół godzinie jest efekt przeczyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
kupię jak będzie w naszym sklepie na pewno bo chciałabym w końcu jakoś sobie pomóc a jak z tym jabłkiem, ma być starte czy nie ma to różnicy? jeśli jest to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsnsndndndcbfb
Dziewczyno!!!!dlaczego raz nie zrobisz lewatywy!!!!marudzisz juz kilka.dni i nie mow mi ze nie wolno w ciazy!!!mi polozna diradzila ze przy tak silnym zaparciu nie ma innegi wyjscia jak udroznic w ten sposob. Noe musisz wlewac duzo wody!!!troche aby poluzuowac w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njonnonjno
to moze obrzydliwe ale sprobuj sobie odbyt nasmarowac oliwka, dostanie poślizgu to moze pojdzie. Nawet delikatnie wlozyc palec (oczywiscie nie caly) nasmarowany oliwka lub kremem. jak nasmarujesz sobie pozaciskaj miesnie moze dojdzie tam glebiej co nieco. Jesli nie chcesz palcem - moze za pomoca strzykawki wpusc sobie nieco tej oliwki. Napewno nie zaszkodzisz sobie niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktos juz to podpowiadal Na zapracia dobrze dziala : - kubek letniej wody. Zagotuj wode w czajniku, wlej do szklanki i jak przestygnie wypij - maslanka lub kefir, szczegolnie na pusty żółądek - z rana jedz owoce, najlepiej jablko na sniadanie. Albo winogrona, dzialaja jeszcze lepiej. Mysle, ze jak zjesz jablko i popijesz kefirem- nie ma sily, ze nie wyladujesz na kibelku :D Powodznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala czarna kakw
Zazdroszcze ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze ci....ja odkąd zaszłam w ciąże latam 3 razy dziennie...I to jakby mi wszystko przelatywalo doslownie:( co zjem to na kibelek i znów głodna.A jutro zaczynam 4ty miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna zrobic lewatywe-tylko taka 100-200 ml a nie 1,5 litra. Jesli sie wstydzisz kupic zestaw do lewatywy to kup sobie strzykawke 60siatke przegotuj wode ostudz do letniej kilka kropli cytryny i do strzykawki(tylko 2 razy ).koncówke nasmaruj wazeliną i odbyt też-do dzieła.Po co sie męczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantyczne zaparcia pomocy
troche się boję coś takiego zrobić, mam jakieś opory, ja z kolei Tobie troche zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolalolololo
wczoraj przez przypadek nabawiłam się ostrej biegunki. Zjadłam 2 garści słonecznika, 2 kiwi i popiłam to naturalnym kafirem. Jako że od razu trochę źle się poczułam to wypiłam dużo, chyba 2 kubki niegazowanej wody. Takie czyszczenie, jak nigdy. A jestem osobą która też ma problemy z wypróżnianiem, i nawet senes tak na mnie nie zadziałał jak ta mieszanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna ale z ciebie krety
nka :o czego tu zazdrościć? że laska nie może się wysrać od tylu dni? Wiesz jakie zaparcia mogą powodować skutki? a jakie są nieprzyjemne? Okropne bóle brzucha i wzdęcia i ty zazdrościsz? pojebana jesteś dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta kiszona.
+ mleko. kup na wage tak z 30 dag kapusty kisoznej i popij mlekiem. przeczysci cie w ciagu max 30 min. lepiej jedna ostra biegunka niz kilugodzinne/kilkudniowe zaparcie. przez to sie mozna hemoroidow nabawic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalalalalalalalal
Dziewczyno dlaczego ty jeszcze nie poszlas do lekarza??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETA DIETĄ
te apteczne specyfiki można sobie o kant d... rozbić. W ciąży zaparcia są niestety częste, szczególnie kiedy pijemy za mało wody....pomaga dobra dieta szczególnie kasze, warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×