Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saneczkowy

Czy można znaleźć dobry okap do 1000 zł?

Polecane posty

Gość Saneczkowy

Cześć. Prosiłbym was o wypowiedź w sprawie okapów, bo właśnie zamierzam kupić nowy. Ten, który mam to już antyk. Czy w granicach 1000 zł da się znaleźć coś solidnego? Czy trzeba liczyć się z większym wydatkiem? Przyznam, że przepłacać nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polapomocna
to poszukaj na allegro albo tablicy , dobrego ale używanego okapu :) Za taki , który normalnie kosztuje z 4000zł Ty dasz o wiele mniej , a ludzie czasami sprzedają prawie nowe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
w castoramie są normalne ceny i fajne okapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinor24_pl
Myślę że do kwoty 1 tyś zł spokojnie można myśleć o nowym okapie kuchennym. Szukaj w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych gdzie będziesz mieć zdecydowanie taniej. Polecam również dobre środki chemiczne do czyszczenia okapu i nie tylko http://allegro.pl/sklep/25278819_spinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93947cxjdskj
wywalaj z tymi linkami ! chociażbyś to robił ładnie a nie tak hamsko . Załóż swój temat i wtedy się zaprezentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsansajs
absolutnie nie! taka kwota to żenada i taki okap na pewno nie spełni swojej funkcji! ZA 1000zł. zaciągtnąć powietrze i na dodatek posiadać oświetlenie??? Niemożliwe kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnol dziołszka
xansajs zapraszam do mnie do domu , mam okap za 750 zł nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam świetny za 350zł to na pewno za 1000zł kupić bardzo dobry polecam marki philips lub zelmer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale wiem z doświadczenia że okap do 1000 się raczej nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby czemu okap do 1000 zł ma się nie sprawdzić ?. Przecież są naprawdę bardzo dobre okapy w tym zakresie ceowym jak chociażby Toflesz który sama mam a konkretnie ten model http://www.rtvagd.sklep.pl/toflesz/ok_3_vertis_90_bia_y_67183.php5. Jest przede wszystkim cichy i bardzo dobrze radzi sobie ze wszystkimi zapachami. Być może trafiłaś akurat na taki który był faktycznie nie za dobry ale nie ma co z tego powodu generalizować i pisać że w tej cenie nie ma nic porządnego. Najważniejsze to zrobić wcześniej bardzo dobry research.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×