Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SkyLex

Proszę pomóżcie mi !

Polecane posty

Gość SkyLex

Jestem z moim chłopakiem prawie 2 lata razem i wczorajszej nocy dokładnie o 00:00 wyszedł z kumplem na piwo, obiecał mi, ze będzie tylko 30min i wrócił po 30min, ale powiedział mi, że idzie z kumplem na godzinke do innego kumpla, wkurzyłam się, bo mi obiecał, ze będzie ze mną, no ale poszedł. Na miejscu były dwie dziewczyny z tego taka jedna Ania, Paulina jej koleżanka podeszła do mojego chłopaka i powiedziała mu, ze Anka ma chłopaka, ale się nie dogadują, i spodobał się jej mój facet i ona chciałaby zeby coś więcej między nią, a moim facetem było! Ta anka cały czas kręciła się obok Pawła-mojego chłopaka, a on był dla niej nadzwyczaj miły. jej facet się wkurzył, bo zauważył, ze flirtuje z moim i się zaczeła ostra kłótnia, a mój facet oczywiście jej bronił, powiedział, ze nie da jej skrzywdzić. I tak do 11 w sobote siedział w kumpli z tymi laskami. Z Anką bardzo dobrze się dogadywał, pozwalał jej dotykać się po twarzy, a nawet powiedział do niej "Anka daj buziaka" i sobie dali buziaka ! Paweł powiedział, że Ania ma chłopaka, a ja jestem jego dziewczyną i on kocha tylko mnie, ale czy to prawda ? Wiem, ze wymienili się nr. kom. Co mam zrobić, uwierzyć mu, ze tylko mnie kocha i tylko ze mną chce być, czy mówi to po to, żeby mnie uspokoić i zmylić moją czujność ? Proszę pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×