Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pimpek1

dr michal knakiewicz

Polecane posty

witam wszystkich aktywnych na forum poszukuje informacji na temat dr.Michala Knakiewicza,mam miec zabieg liposukcji,czy ktos ma jakies doswiadczenia w zwiazku z tym lekarzem? bardzo prosze o posty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Planuję powiększyć sobie piersi w klinice dra Knakiewicza. Nie wiem, który z chirurgów byłby najlepszy. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miał moze ktos powiększane piersi u dr Knakiewicza? Chcialabym poznac opinie na jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na zabiegu powiększeniu piersi w klinice dr Knakiewicza i uważam, że efekt końcowy jest naprawdę rewelacyjny. Zdecydowałam się na implanty, gdyż biust mój był bardzo mały :( piersi są równe i ładne. Ludzie twierdzą, że nie widać, że są to implanty. Poza tym blizny są niewidoczne. A sam zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Knakiewicz to dobry lekarz i nie ma się czego obawiać. Przed zabiegiem dużo rozmawialiśmy i dokładnie mi wytłumaczył jak będzie przebiegała cała operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad operacja powiększenia i podniesienia piersi u dr Michała Knakiewicza. Co mnie zaskoczyło bardzo szybki termin konsultacji już na drugi dzień oraz cena konsultacji, tylko 30zl? Faktycznie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku operacja piersi odbyła się z wykorzystaniem klasycznych implantów, a nie kwasu, który dla mnie jednak nie jest pewnym materiałem. Doktor Knakiewicz to topowy chirurg, ale na konsultację to czekałam dłużej niż Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaaaaaaa
Witam Proszę o kontakt osoby które operowaly nos u dr Michała Knakiewicza. Czy efekt był zgodny z ustaleniami przed zabiegiem? Po jakim czasie mozna ocenić że nos wygląda dobrze/zle? Na czym polegaly ewentualne korekty po? Wszelkie informacje mile widziane, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor naprawde godny polecenia. Rzeczowy i dbający o zadowolenie pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od maja doktor przyjmuje w nowym gabinecie, który wygląda dużo nowocześniej niż poprzednia rodzinna klinika. Konsultacje konkretne i rzeczowe, a sam zabieg korekty przeszłam bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, u tego lekarza, jest milo przed zabiegiem, po za biegu brak zainteresowania, uwazajcie opini sa pisane dobre sa wystawiane nie wiem przez kogo,ale nieadekwatne, ja sie przekonalam bo mialam wykonywany zabieg, po zabiegu brak opieki, efekty fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacia

A jaki zabieg miałaś? U mnie po korekcji uszu bez powikłań wszystko się ładnie zagoiło. Co do opieki ze strony kliniki to nie miałam zastrzeżeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatahiruska

U mnie bez powikłań i jestem zadowolona ze swoich nowych ust. Doktor Knakiewicz jest świetnym specjalistą i cieszę się, że mamy taką klinikę blisko we Wrocławiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×