Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwiększyć alimenty

Jak zwiększyć alimenty dla swoich dzieci!!!

Polecane posty

Gość jak zwiększyć alimenty

Chce powiększyć alimenty dla swoich dzieci. Mój mąż płaci mi 2,5 tysiąca miesięcznie alimentów a zarabia 6 tysięcy. Chce zwiększyć te alimenty. Dobrze wiem że mój eks zrobił coś by te dochody sobie zmniejszyć, przepisał firmę na ojca, by płacić tych alimentów jeszcze mniej. Stwierdził że pieniądze idą na moje pijaństwo. Zależy mi na tym by te alimenty były większe. Chce minimum 5 tysięcy, ponieważ żyliśmy na innym poziomie. Były 3 razy w roku wycieczki zagraniczne a w tej sytuacji dla mnie i dla dzieci został jedynie bałtyk i to raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
nie dal ci ani grosza pazerna babsko. ily ty dajesz , tez 2.5 tys m-cznie na dzieci to masz 5 tys i zycie bezstresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinnkaaaa
ja to się zastanawiam nad jednym... mąż zarabia 6tyś tobie ma oddawać 5tyś, a pomyślałaś za co on będzie żył? Na jego miejscu to Tobie bym odebrała dzieci i Od Ciebie zażądała alimentów w tej kwocie. Ciekawe co byś powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwiększyć alimenty
Ale ja nie potrafie zyc bez imprez ,ladnych ciuchow i wycieczek a too kosztuje wiec chce minimum 5 tys.Moj przyjaciel zarabia 2 tys wiec jak mamy zyc.??? Pomocy jak zrobic te wieksze alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żałosne prowo
jakiejś sfrustrowanej drugiej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaprawda
takie prowokacje poprawiaja mi humor z rana, w sam raz do kawki :D DZIEKUJE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. myślę ,że będzie cięzko zwiększyc , ale możzesz próbować. przed sądem musisz wykazać ,że faktycznie na dzieci tyle potrzebujesz i wydajesz . 2500 tys na jedno dziecko czy łącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozum second hand
2500 tys = 2 500 000 (słownie: dwa i pół milona) To chyba na jedno dziecko - nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×