Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiały ......

jak poderwać, zagadać do dziewczyny?

Polecane posty

Gość Nieśmiały ......

Jak w temacie. Jestem nieśmiały w stosunku do obcych kobiet, nie umiem sam nawiązać kontaktu, zaczepić obcą kobietę. Ogólnie nawet jak rozmawiam z dziewczyna i rozmowa sie klei nie umiem okazac swojego zainteresowania jej osoba jako kobiety ktora mnie pociaga. Macie jakies sposoby jak sie przelamac, jakies okreslone schematy dzialania. A co na was kobiety działa? Jakie dajecie znaki ze chcialbyscie zeby facet podszedl i zagadal, a potem przeskoczyc na inny poziom znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz latek 17
przecie to widac spojrzenia sa wymowne cała mowa ciała o tym głosi poczytaj sobie w necie o mowie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Jak kobieta nie jest tobą zainteresowana to nawet nie podchodź bo nie ma sensu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiały ......
Ale ja widze sygnały ale nie wiem jak zagadac, co powiedziec itd. Nie chce wyjsc na idiote i to mnie blokuje. Czesto są to pojedyncze sygnały, najczęsciej spojrzenie i nerwowe poprawianie wlosów, ubrań, nie wie co zrobic recami itd. Wiec czasem moze to byc nadinterpretacja z mojej strony dlatego wolalbym wiecej sygnałow. Szukam jakiejs porady jakie metody stosowaliscie zeby sie przelamac i co powiedziec gdy kobieta na mnie zrobi wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×