Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szrama

Surowi Rodzice powinni ten program zawiesić

Polecane posty

Gość szrama

do odcinku piątego, to są surowi rodzice , to jakiś psychol , który nie ma na kim się wyżyć, to krzykiem i siłą się wychowuje? ciekawe, to te dzieci mają się bać całe życie, surowi rodzice powini być psychologami i rozmową podejść te dzieci, a nie siłą i grą na emocjach, psychiczne znęcanie, wycofajcie to z telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram, dokładnie tak samo
myślę. Nie ogladam juz tego badziewia, bo tego nie da się oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne to jest
pamiętam jak w którymś odcinku zmuszano te dzieciaki do porannej modlitwy... Od tamtej pory nie oglądam, bo to niczemu dobremu nie służy. Przypomina mi to więzienną czy wojskową "falę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surówka z kapusia
nie masz lepszego sposobu spedzania czasu jak siedzenie przed tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daWanda
nie jarajcie się tak, to wszystko jest na bank wyreżyserowane. tak jak każdy tego typu program :O kasę nie małą muszą dostawać za to... obejrzałam to RAZ i więcej czasu tracić nie zamierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelotnie obejrzalam wczorajszy odcinek, i akurat bardzo ale to bardzo nie podobala mi sie furiuacka postawa surowego oja Pani Dorota jeszcze w miare byla opanowana, aczkolwiek stanowcza i potrafila bez szalu cel uzyskac, facet to pomylka jak dla mnie Nie jest przykladnym wzorcem ani autorytetem by trudna mlodziez nasiąkala jego sposobem komunikacji sie z druga osobą i jak dialog sie prowadzi, poprzez agresywną mowe ciala i wrzaski wybuchowe, ryczenie jak na bydlo? nie tędy droga Wzorownictwo fatalne, czlowiek nie jest godny do nasladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha
ty się SZRAMA sama lecz u psychologów buahahahahaha ty myślisz że te matki tych dzieciaków nie mialy wizyt u psychologów hehe Tym dzieciakom to się PORZĄDNY WPIERDOL NALEŻY to od razu kozaczyć by przestali Szkoda ze ich do jakiegoś obozu nie wysyłaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to_frugo
racja- poiwnni zawiesic emisję programu. wydaje mi się, że jest on wzorowany na innym emitowanym w MTV (nie pamiętam tytułu) tyle, że tam wysyłali te dzieci do zupełnie innego klimatu np. Afryka i musiały one sie nauczyć zdobywać pożywienie, mieszkały w lepiankach, spały na liściach- tak jak mieszkańcy. W Polsce program ogranicza się tylko do kłótni, szantaży i zakazów, sorry ale w wydaniu polskim nie da się tego oglądać, zresztą każdy program wzorowany na USA wypada kiepsko i żenująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×