Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzesznica z rogami

MOJE GRZECHY JAKO KELNERKI-SMACZNEGO KLIENCI!:)

Polecane posty

Gość grzesznica z rogami

Przyznam sie. zbliza sie Wielki Tydzien. a o to moja spowiedz. Z braku miejsca pracy po moim magistrze udalam sie do restauracji. Serwujemy rozne rzeczy. Ale nie o to chodzi. Kiedy przychodzi tzn roszczeniowy klient -bogaty cham to my, cala ekipa staramy sie troszeczke zemscic na nim:) Np danie nie jest zbyt dobrze przyprawione, uzywamy starych skladnikow.Ogolnie- nie staramy sie, aby mu smakowalo. Kiedy np sztucce spadaja- wcale nie dajemy ich do ponownego mycia bo nam sie nie chce- zawijamy je ladniusko i serwujemy. nikt sie nie przejjmuje jakimis procedurami, chcemy miec robote za sobA. Ta sama scierka wycieramy stoly, i inne rozne rzeczy. Kiedy dajmy na to ktos jest na zapleczu to wtedy nie przyvhodzi na sale i nie myje rak, bo...nie ma mydla:) jest tylko plukanie dla pozoru. Kiedys splunelam do picia jednego bo mnie wyzywal taki jeden gosciu ze nie za szybko sie ruszam. Dzieci-najgorsza zmora. Nie ma nic gorszego niz niewychowane dzieciary i ich rodzice.Pamietajcie rodzice- jestescie dla nas utrapieniem i serwujemy was szybko aBY SIE WAS POZBYC!!! Tym samym mopem do podlogi myjemy sale a takze toalety. TYm samym papierem i nablyszczaczem czyszcze: lustra, krany ,toalety, -czasami w odwrotnej kolejnosci, bo mnie to malo obchodzi-ja mam rekawiczki gumowe. Takze nie zawsze to co sie blyszczy jest czyste:) W naszej ekipie chlopcy nie dbaja o higiene-kiedy sa po czyms wiekszym, np zrobia gowienko to nie myja rak ani nie spuszczaja kibla. Wiem ,bo czesto czekajac na swoja kolej do toalety to kran i naokolo niego jest sucho-tzn nie myl rak no i kloc sobie jest w toalecie...a oni pozniej robia wam puyszne dania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska
Grzeszysz ;) jaka restauracja taka obsluga i klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesznica z rogami
dodam ,ze cala restauracja jest naszpikowana kamerami, obraz jest nagrywany a i tak udaje nam sie robic te rzeczy. Napisalam ,ze czesto przychodza bogaci chamscy klienci-jestescie dla nas sola w oku, bo na kazdym kroku udajecie jacy to wielcy jestescie... Myslicie, ze jak wszyscy wokolo was skacza to i tu wam sie uda- nigdy/! Politycy, to samo sie do was tyczy- smiejemy sie z was, nawet nie potraficie rozmawiac po angielsku, musialam ratowac sytuacje bo turysta pytajac sie o restroom pana POLITYKA ZNANEGO Z TV ktory siedzial obok niego, powiedzial ,ze ...odpoczac on sobie moze na rynku:/..Jakas paranoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesznica z rogami
Rada dla was klienci- grzecznosc i szacunek otwiera drzwi do nas! badzcie mili, usmiechnijcie sie i zostawcie napiwek. MIlsi sa klienci, ktorzy prz\yjda raz na ruski rok, jakies starsze malzenstwo i widac, ze nie sa bogaci. Dla takich ludzi dajemy wieksze porcje, ogolnie staramy sie,aby klient wyszedl zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska
Nie kazdy udaje jaki to wielki nie jest :) klient nasz pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska
Nie sadze, zeby stan majatkowy byl odpowiedni z kultura. Z kultura to bywa roznie czy jest sie bogatym czy biednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem kucharka no i
jakbym opowiedziala co my robimy w kuchni to nigdy byscie nie jedli na miescie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeerre
Na szczęście nie jadam w takich miejscach, ale tak sobie myślę skoro tak beztrosko sobie poczyniacie użądzając wszędobylski syfek to może i wam samym jakieś gówienko się przyplątać.. w końcu sami korzystacie z tych toalet etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _?_
Wiele osob przestanie jadac na miescie lacznie ze mna przez takie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _?_
Powiadasz: -grzecznosc i szacunek, badzcie mili, usmiechajcie sie. Jakos ci nie wierze, bo co to da jesli ktos jest podly i zlosliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niania za dwa grosze
Dorabiam sobie jaKo niania. Moja rodzina jest bogata, maja kase ,ale za mili to nie sa. Np nie pozwalaja mi zjesc zupy w ich domu. Jednym slowem powinnam sie glodzic i opiekowac bachorami.Nie przejmuje sie ich gadaniem i odgrzewam sobie moja zupe z domu lub podjadam ich rzeczy. Oprocz opieki mam tez obowiazki sprzatania ich salonu, kuchni, przedpokoju, robienia prania no i jeszcze robienia zakupow. Nie jest mozliwoscia aby dobrze opiekowac sie dziecmi i jesz\cze te obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niania za dwa grosze
a wy to swieci pewnie jestescie co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJEBISCIE A JA WYDAJE
KASKE NA JEDZENIE POZA DOMEM. W KONCU BEDE MUSIALA SIE NAUCZYC GOTOWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niania za dwa grosze, twoja praca jest pracą jak każda inna. Myślisz, że jak ja przychodzę do biura to mi szefostwo serwuje zupę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooowpizddd
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×