Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość pomarańczowy las
co do natalid, to ja się wole nie wypowiadać. jak dla mnie, to wybaczcie ale chociażbym miała i 3 godziny drogi do szpitala, nie rezygnowałabym z wyprawy. szczerze? mało by mnie interesowało czy robią w weekendy badania czy nie. jeśli nie, to siedziałabym w tym szpitalu do poniedzialku. przyjac osobe to oni maja obowiązek czy to 12 w poludnie czy 3 w nocy czy poniedziałek czy święta. logiczne ze jak sie zachoruje w weekend to kierunek szpital- tam siedza lekarze bo przychodnie są zamkniete. no ale widze ze ktos tu mieszka w erze jaskiniowców. mało tego, gdyby mnie tak wykrzywilo jak pisze nataliad to cholernie bym sie zmartwiła, nie wyobrazam sobie chodzic z wykreconą twarzą.bo jaka ona ma gwarancje ze to minie? badz czy nie przejdzie dalej na reke, noge.. cokolwiek?! w ogole, urywam wypowiedz. nie ważne. x x kroptuska- gratuluje zakupu, wózek uroczy :) ( posiadam ten sam model :D!) x x deli 82/ zielononozka- no ja wlasnie zakupilam babydream. nie pomyslalam ze moga przechodzic przez bluzke. ale posiadam staniki mimo wszystko usztywniane, nie tylko bawełniane. takze na warunki domowe nie bedzie mi przeszkadzalo, a na wieksze wyjscia mysle ze te sztywne staniki ukryją to i owo :) x x ogólnie chodze do szkoly, i mam mały dylemat. chcialam karmić piersią, i sie zastanawiam, jak ja sobie poradze gdy w sb i niedz. bede miec zajęcia od 8 do 16..? co z małym? mąż/ rodzina bedzie zmuszona dokarmiac malego mm.. myslicie ze to przejdzie? nie wiem jakim cudem, ale planuje jak najszybciej po porodzie wrocic na zajęcia. x x atomoofka, ha.. 300 zł na wózek ;D to chyba na kółka ;) moja tesciowa ogolnie tez ze wózek to ona kupi.. i od razu miałam wizje wlasnie takiego wózka do 300 zł.. zeby tylko.;D wiecie, takiego jak ja mialam w roku '92, stelaż na X białe koła, gondola w jakies kwiaty, rączka obłożona bialym plastikiem takim ozdobionym pofałdowanym.. ahh <3 heh niestety ale na wózek trzeba te 600 zł liczyć. chociaż faktycznie, dobre te 470, mniej juz napewno macie do dolozenia niż gdyby wcale pieniazkow nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
atomooffka podaj prosze jeszcze raz krok po kroku jak wejsc na to forum i tam sobie bedziemy spokojnie pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
pomaranczowy las ja urodzilam corke na 5tym roku studiow dziennych i tez karmilam. Po 1 zalatw sobie IOSa, zebys nie musiala zawsze byc na zajeciach. O ile latwo jest odciagnac mleko i zamrozic, czyli dziecko bedzie miec regularne dostawy, o tyle trudniej z samym odciaganiem na zajeciach. jak zaczelam regularnie jezdzic na egzaminy to poprostu laktacja mi sie zmniejszyla bo przerwy w odciaganiu byly za dlugie i karmilam tylko 8miesiecy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliad
fajnie sie czyta opinie od osob ktore nawet cie nie znaja a tym bardziej nie widza... zaliczylam przychodnie aby zrobic ten test, i bylam u neurologa babka powiedziala ze prawdopodobnie jest to spowodowane wirusowo a nie od przeciagu przepisala mi neosine i aponapro( tylko pisze ze nie wolno przyjmowac w 3 trymestrze)mam skierowanie na rehabilitacje jutro przyjmie mnie lekarz i skieruje na jakie zabiegi mam isc... w czwartek do kontroli jezeli nie zacznie mi sie nic ruszac dalej (m.in tiki , drgania czy zamykanie powieki) wysle mnie do szpitala. powiedziala ze to jest kiepska sytuacja bo w takim przypadku stosuje sie sterydy ktorych oczywiscie nie moge brac i innych lekow ktore pozwalaja ruszyc nerwy twrzy... jedyny ratunek to cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielononożka - ścieżka do forum to: Gazeta.pl -> Forum -> eDziecko -> Ciąża i poród -> Mamusie - GRUDZIEŃ 2013 Jest całkiem sporo użytkowników, ale dziewczyny się nie przedstawiły, tak więc zrobię dziś porządek i pousuwam "obce" lub nieprzedstawiające się. x Moja teściowa? eee - nie. Ona się nie poczuwa do czegokolwiek. Już nawet konkubina mojego taty ma jakieś ciuszki dla małej kupione. Może to i lepiej - bo teściowa niestety to gustu nie ma. Temat mogę rozwinąć na zamkniętym forum jedynie ;) Ostatnio teściowa powiedziała mi, że imię jakie wybraliśmy jej się nie podobało - no a teraz po miesiącu dochodzi do wniosku, że może być. Ja jej na to tylko powiedziałam, że to mi i ich synowi ma się podobać. Cała reszta ma się przyzwyczaić - bo to w końcu nasze dziecko. Ja ogólnie- nie oczekuję od nikogo wsparcia - ani od teściów, ani od mojego taty. Tak samo przy weselu - sami sobie zorganizowaliśmy i opłaciliśmy wszystko. x Tak - wyobrażenia o cenach wózków sa jakie są. Ale o dziwo teściowa wiedziała, że ok 1 tys. by trzeba było mieć. No ale teść dał te 470 pln i miło, że dał choć tyle. Te 200 pln sobie dołożymy. Szukam więc znowu wózka - tym razem wiem jaki mam budżet. Nawet coś niecoś znajduję, więc jakoś damy radę. x Czarne Oczy - no fajnie, ze mała się obróciła. Może już tak zostanie ;) Z czuciem ruchów to mam podobnie. Już nie energiczne kopniaki - tylko takie muskanie, rozpychanie czy coś. x pomaranczowy las - no kiedyś teść coś przebąknął, że widział w komisie wózek za 250 pln (ciekawe o zgrozo jaki to był wózek...). No ale dobre to co dał - kasę będę mieć za chwilę na koncie - to i mogę kupować wózek. Z zajęciami i karmieniem dasz sobie radę - wierzę w Ciebie ;) x A ja miałam dziś w nocy koszmar. Strasznie w nim płakałam i obudziłam się w takim posępnym nastroju. Sniło mi się, że moja córeczka nie przeżyła porodu. Był pogrzeb i malutka biała urna, była wywieszona klepsydra z jej imieniem i nazwiskiem...był cmentarz i grób... mówię Wam...horror! Ale podobnież jak się śni śmierć kogoś bliskiego, to ta osoba będzie cieszyć się zdrowiem i długim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
nataliad bardzo dobrze, ze cos ruszylo w Twojej sprawie. Pamietaj, ze jak nie drzwiami to oknem trzeba sie ladowac do naszej sluzby zdrowia. Sa zapewne jakies polsrodki, zeby Tobie pomoc i dziecku. Znam przypadki, ze cieezarne mialy mastektomi i chemie i wszystko dobrze sie skonczylo, powodzenia dziewczyno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
atomooffka juz sie tam przedstawiam i namawiam inne stale forumowiczki do rejestracji i trzeba zrobic roszade, w koncu chcialabym zobaczyc jak wygladaie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
atomooffka- ja jestem za dwoma modelami bez zmian, oto ich porównanie: x x Mutsy transporter: * gondola: - dł 77 cm - szer 35 cm - wys gondoli 21 cm - wys max rączka 110 cm * spacerówka: - regulacja oparcia siedziska- tak - pełna pozycja leżąca- nie - regulowany podnóżek- nie * zabezpieczenia: - hamulec- tak - pasy bezpieczeństwa- tak * dodatki: - składana budka, kosz na zakupy * waga: - wersja spacerowa- 10.8 kg - gondola- 4,2 kg X- lander xa * gondola: - dł 79 cm - szer 37 cm - wysokość gondoli 21 cm - wys max rączka 117 cm * spacerówka: - regulacja oparcia siedziska- tak - pełna pozycja leżąca- tak - regulacja podnóżka- tak - powiększony klin w budce * zabezpieczenia: - hamulec- tak - pasy bezpieczeństwa- tak * dodatki: - colorpack - moskitiera - folia *waga: - wersja spacerowa- 14 kg - gondola- 4.1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
wiecie, na szczescie do domu od szkoly mam niewielki kawałek, także w razie co, zawsze bede mogła przyskoczyc. odnosnie tego zaswiadczenia, nie wiem czy w moim przypadku bedzie ono brane pod uwage, chodze do studium kosmetycznego, szkola zaoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogromną prośbę - dziewczyny piszcie tutaj pod jakim nickiem pojawiacie się na gazecie. Mam zgłoszenia - nie wiem od kogo ;) a skoro to ma być takie nasze bezpieczne miejsce, to fajnieby było jakbyśmy wiedziały kto jest kim. Zgłaszają się też dziewczyny z gazety - no a forum założone przecież tylko pod nas - kaffeterianki ;) x No a co do wózków. Znalazłam mutsy 4 rider i transporter w tej cenie co pisałam, również udało mi się znaleźć xlandera xt (3kołowiec) no i quinny speedi (też 3 kółka). No i będę się zastanawiać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliad
Czarne_Oczy100 z tego co wiem to ok 30% osob pojawia sie typowy rumien nie zawsze organizm reaguje tak samo , sa tez przypadki ze nawet sie nie wie ze miało sie kleszcza np nimfa która jest malutka a jak wiemy ukaszenia nie czujemy i zawsze sa w miejscu w ktorym trudno je samemu zobaczyc ( ja miałam za kolanem na zgieciu) kleszcz odpadnie i nawet nie wiemy kiedy byl i czy był zarazony....ten tes elisa nie daje poprawnosci gdy sie krzyzuje i daje fałszywe wyniki ... western blot daje od 70-95 % pewnosci tylko jest cholernie drogi dzisiaj zapłaciłam za niego 180 zł;/;( plus musiałam do gina zrobic badnia mocz krew tez prywatnie ... ale dla swietego spokoju wole wiedziec .... podobno nie wolno karmic piersia jak sie jest chorym na borelioze, mnie zastanawia jedno dlaczego nie ma obowiazku zrobic badan w ciazy lub samemu przed ciazu na borelioze przeciez jest rownie groźna co toxoplazma czy różyczka. Mam pytanie odnosnie tesu na tolerancje glukozy czy robiłyście mi moj gin nie kazał mi robic ...a raczej kazda powinna... hmm nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2334
Ja już wózek dawno kupiłam miałam okazję od koleżanki x-landera za 450 zł (po znajomośći) :) Nie jest to wersja najnowsza no ale o wiele drożej bym kupiła z drugiej ręki. Co do kosmetyków ja nic nie kupuje bo moja kuzynka z Anglii chce zrobić mi paczkę i wysłać w listopadzie! Tylko że w Anglii mają Johnsona słyszałam że uczulają,. Miałyście może już jakaś styczność z tymi z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliad
a co do wyprawki to widze że przygotowane jesteście w pełni;) mi jeszcze dużo brakuje , dzisiaj kupiłam w biedronce pieluchy tetrowe 20 sztuk (1x po 22zł) i okrycia kapielowe frote z myjka chyba po 25 2 szt :) mam pytanie odnosnie podgrzewaczy jaki wybieracie ja znalazłam PODGRZEWACZ STERYLIZATOR GOTOWANIE ALLFORBABY BY06 cena jest super jak za potrójną funkce 120 zl:) jeszcze jaka macie opinie odnośnie koszy na pieluchy np z tommee tippee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wiedzieć, że w biedronce są takie promocje ;) x co do Johnsona - to ja kupiłam sobie oliwkę w żelu na brzuszek do smarowania - i nie stosuję jej bo mnie po niej swędziało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2334
Kurczę i teraz nie wiem co robić bo z jednej strony tak głupio powiedzieć komuś że nie ma kupować johnsona.. mam nadzieje że moja Oliwka nie będzie na nic uczulona!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
atomoofka ta oliwka w zelu jest czesto uczulajaca, wie osob to potwierdzilo + natalia test na borelioze jest jak najbardziej zalecany, ale nie refundowany. Ja czesto chodze na grzyby i sama sobie zrobilam prywatnie na igg i igm. + Jade po mala do przedszkola + Macie racje to forum jest malo czytelne, kiedys bylam na super forum, wiecie tak post pod postem dowiem sie co to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo - można powiedzieć, że właśnie upolowałam wózek xlander xa + fotelik maxi cosi za 570 pln z przesyłką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
atomooffka- cena bardzo dobra ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy las - powiedziałabym, że nawet bardzo widać, że składak z tego xlandera. gondola czerwona spacerówka czarno-zielona fotelik niebiesko-szary No ale fajny - i dobra cena. Czekam teraz na dodatkowe zdjęcia i parę info extra o wózeczku. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powiem Wam, że kupiłabym go i miała święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do tej drugiej babeczki miałabym bliziutko i mogłabym nawet sama po wózek podjechać. Zastanawiałam sie nad nim - ale niestety jest uszkodzony. Może minimalnie - ale jednak ten "wychodzący z daszka drucik" mnie nie zachęca. Cena jak najbardziej fajna. Tamten jest o tyle fajny - że nawet bieżnik na kołach widać - nie są zajechane na maxa. No i ten fotelik w zestawie - to już bajka. Tylko tak jak mówiłam - czekam na zdjęcia dodatkowe i wówczas zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda2334...też słyszałam o uczuleniach po Jansonie. Niech wysyła, najwyżej sama zużyjesz. natalad....da się obejść bez tych podgrzewaczy i sterylizatorów. A co do badań to fakt powinny być refundowane, ale na toxo czy cytomegalie też płaciłam. Co do nowego forum, fakt mniej czytelne niż to. Kafe jest pod tym względem super, szkoda,że tutaj nie ma prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
ja od tej babeczki brałam fotelik-stan idealny. no szkoda ze wózek jest uszkodzony, chociaz moze trafi sie ktos, komu nie bedzie to przeszkadzac. ale wiem jak jest, szuka sie tego co najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomooffka ja bym sie nie zastanawiala! super jest. i wyglada na wrecz nowy! a ze rozne kolory- zawsze mozesz mowic ze kupilas sobie nowa spacerowke bo ci sie czerwony znudzil :D x jeden pokoj pomalowany :D ! samochod odebrany! jedynie jakis przewod spadl z pompy :d takze moje krakanie i czarne scenariusze sie nie sprawdzily! :D ale chwalic juz nie bede.. a brzydki niegrzeczny zlomek tfu tfu! x a tak wogole to ktorys dzien po kolei mam taka zgage ze bez rennie sie nie obejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×