Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no ale 2008 rok - trochę stary. Hehe - mi to by się marzył wózek po 1 dziecku ;) cześć z tych ofert co wstawiła pomarańczowy las - już widziałam ;) co do tego wózka - to czekam na męża by mu go pokazać jeszcze. Niech się chłopak wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie szukam tych opcji, postaram się, żeby było. na pewno tylko zarejestrowani użytkownicy będą mogli pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie szukam tych opcji, postaram się, żeby było. na pewno tylko zarejestrowani użytkownicy będą mogli pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
mój mąż był zachwycony tako laret i navington cadet ;D pamietam to jak dzis..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
kasikap to forum bedzie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
ale powiem szczerze, myslalam ze bedzie bardziej zainteresowany zakupem wózka. w koncu ja model wybralam, zaplacilam, przywiozlam do domu i zlozylam..:P gdy przyjechal z pracy, bujnął się nim po pokoju powiedział " no fajny, ale jednak te płaskie koła" że niby nie wiem czego sie czepia kół.. :P oczywiscie domyslam sie ze taki laret ma kola jak obwarzanki, pulchniutkie..:P a nasz x-lander mniej pulchne ;p .. długo jeszcze bedzie mijało te 9 tyg?.. niech ten czas jakos szybciej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikap - byłoby fajnie, jakby pisać i czytać mogli tylko zarejestrowani użytkownicy ;) x pomarańczowy las - mi też się podoba ten navington cadet ;) hehe może wózek nie jest najważniejszą rzeczą jaką się Twój mąż interesuje. Mój np. najbardziej się interesuje kopniaczkami Olci i badaniami naszymi. Cała reszta jest mało istotna - a ja z pewnością dobrze wybiorę. Wózek - no będziemy razem wybierać, bo on chce od strony technicznej spojrzeć (jak będzie miał czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Ktora to Malgosia jest taka ladna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, tak was czytam juz dluzszy czas i widze ze temat wozkow sie zaczal. A co sadzicie o babyactive - elipso? http://www.babyactive.pl/elipso/ Za mna ten wozek caly czas chodzi, i w sklepie jak go ogladalam to taki mocny jest i zgrabny, kola pompowane, raczki skorzane a nie jak w niektorych piankowe itd Ale wlasnie w sumie nigdzie nie znalazlam jakis wiekszych wypowiedzi na jego temat i nie wiem czy nikt go nie kupuje bo jest do bani czy po prostu malo znany. Poradzcie cos kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w wyborze wózka patrzałam na wymiary gondoli,żeby była duża (moja ma 80 cm). W x-landerach są mniejsze. I takie jakieś mało obudowane są, a jednak rodzimy zimą. W tyn wózeczku co kupiłam to oparcie w gondoli jest podnoszone, wiec dzidzie bede mogła posadzić, zanim wsadze w spacerówke. Mój mąż nie interesuje się co kupuje, aby tylko tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
mój też właśnie zainteresowany badaniami.. jest zawsze zawiedziony gdy wychodze z gabinetu bez zdjęcia ( jak juz wczesniej pisalam, niestety nie moze byc ze mna na wizycie, bo zjezdza do domu raz na dwa tyg. zdjecia usg wysylam zawsze mms'em a nastepnie po powrocie przyglada sie karteczce) ogolnie, zawsze mowi " bierz zdjęcia, siusiaka, nogi, palca, pępowiny. czegokolwiek tylko wez zdjęcie" hehe ;) teraz za 10 dni, moze uda mi sie zdobyc zdjecie "czegokolwiek" ;) a za jakies 2 tyg bedzie nasz malec nagrany na płycie :) ( oby wziął tą rękę z twarzy :P) - cadet, lekki, zwinny ale tycia spacerówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
gość- nie zwracalam uwagi w sklepie na ten wózek :( ale wygląda faktycznie fajnie. :) - co do podnoszonych plecków w gondoli.. mam dwie kolezanki, oby dwie srednio rodzily w tym samym czasie, i oby dwie maja to samo zdanie: do gondoli jasiek i dziecko jest na pol w pozycji siedzacej.. bo z tym podnosnikiem maluchy zjezdzaja i tylko klopot. a na jasku sie trzymaja. i zadna nie korzysta. kazda poduche targała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy las- hehehe sie dorwalas :D ogladam i ja :D mimo ze juz mam wozeczek ;p chociaz mowia ze to tak jak z suknia slubna- znajdziesz to przestan szukac :D moj facet jak przywiezlismy wozek do domu to wyjal go z samochodu i prowadzil gondole dumny jak paw zeby wszyscy na niego patrzyli i tak powoli szedl hahaha gorzej ze nie mial jeszcze dzidzi w srodku ale nos w chmurach a jak :D a potem dzwonil do kumpli i sie chwalil ze kupil furke dla malego( wtedy nie wiedzielismy ze bedzie cora na 100% ) tez juz chce grudzien! jakos sie doczekac nie moge. x zielononozka jesli chodzi o zaproszenie na fb- to ja :D hehe. a jaka ty ladna! a wlosy twoje! :o ubostwiam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - ja już sama nie wiem na co patrzeć przy wyborze wózka ;) tyle tego... x pomaranczowy las - mój też zawsze chce cdjęcia ;) raz jak byłam na wizycie sama (wizyta bez usg) to nie chciał mi wierzyć i zarzucał początkowo, że je schowałam. Bo on kolekcjonuje fotki małej i nosi je dumnie w portfelu (mojego nie ma). x Coś mnie głowa pobolewa ;/ Koty śpią tuż obok - co mnie tylko rozleniwia. x Nasz glazurnik jutro skończy pracę. Zostało mu tylko fugę położyć i po sprawie. Czyli zmieściliśmy się w czasie ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że do tych gondoli z podnośnikiem trzeba by dokupić szelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, o kurka ale się rozpisałyście :) ciężko nadążyć! Nie chciałabym narzekać, ale nie za bardzo lubię forum gazety a nie chciałabym się z Wami rozstawać, więc fajnie byłoby się zorganizować w innym miejscu. Widziałam że Kasikap coś organizuje :) fajnie byłoby gdyby się udało :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gondola ma 82cm wlasnie wiec jest duza ale wlasnie jak ja ogladalismy to sie wydaje taka zgrabna , tez ma podnoszona oparcie i tez ta gondola sie cala na plasko sklada wiec jak sie gdzies jedzie a malenstwo bedzie jeszcze w gondoli to zajmuje malo miejsca bo jest plaska ;) w prowadzeniu jest tez o fajny bo ma pompowane kola a nie piankowe i latwiej bylo na kraweznikach itd. 3 w 1 wozek kosztuje ok 1500zl, z przesylka 1600 zl. i one sa tez na allegro. Ja akurat widzialam go w sklepie bo niestety nie mieszkam w Polsce ale Pani powiedziala ze bez problemu wysla mi go gdzie bede chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! :D:D:D ale jestem podjarana :D nikt, kto nie zarejestrowany nie może czytać i pisać na tamtym forum ;) rejestrujcie się i piszcie co można zmienić i poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
to forum od kasikap bedzie lepsze, to moze zrezynujemy z tego u atomooffki? I starajmy sie juz calkowicie przeniesc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomooffka mam nadzieję, że nie będziesz zła ;) nie pomyślałam, żeby najpierw jakoś zaproponować zmianę, tylko tak pod wpływem impulsu założyłam tamto forum... na tamtym po prostu nie mogłam się ogarnąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikap - nie no co Ty. Ja też widzę wady forum na gazecie - że nie można pisać w ciągu tak jak tutaj. Dla mnie luz - to na gazecie zlikwiduję jak pozwolicie? Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×