Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość mamaWL
Jeszcze raz zapraszam, sprzedaje ubranka i zabawki po mojej córeczce, wszystko naprawdę w atrakcyjnych cenach http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Polecam serdecznie Należy skopiować link, wkleić w przeglądarce i zlikwidować spację po słowie "http" Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co.Chetnie sie podziele jak cos zznajde ciekawego na temat dzieciaczkow... U mnie tez zdaza sie ze maly ciagnie mnie i sie wygina i marudzi,ale widze ze to glownie sie dzieje jak chce mu sie spac i marudzi niemilosiernie :/ W nocy zasypia mi czasem 3 godz :/. Marudzi zasypia, budzi sie i tak az do 23-24. Krostki zniknely. Polecam Oliatum-sklad glownie parafina.Mylam buzie i glowke 3 razy dziennie i smarowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_87
Dzisiaj mamy pierwsze szczepienia. Mam nadzieje, ze wszystko gladko pojdzie I obejdzie sie bez goraczki itd. A Wy juz po szczepieniach? Jak Wasze malenstwa na nie zaragowaly? Bylo duzo placzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miała dwa dni temu. Była bardzo dzielna. Na szczęście mogłam ją trzymać na rękach, więc szybko przytuliłam do piersi - wtuliła się we mnie i uspokoiła. Ale stresowałam się okropnie. Szczepiliśmy 6w1 + rotawirusy. W państwowej służbie zdrowia to 550zł plus ochrzan, że w ogóle się przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
Moj synek tez byl bardzo dzielny:) Wszystko szybko poszlo nie mial goraczki ani zadnych problemow:) My mieszkamy w uk i maly byl szczepiony 5w1 (DTaP/IPV/Hib) i Pneumococcal (PCV) oraz Rotavirus. Wszystko na koszt nhs. To byly dwa zastrzyki w udo i doustnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie...czy Wasze maluszki spia z wami ?moj synek do 1 karmienia 2-3 w nocy spi sam. pozniej zostaje z nami...bo zanim sie najje i zasnie to ja tez juz padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_87
Hej Mama28! U nas dokladnie to samo-polowa nocy w koszyczku-lozeczku, polowa z nami. Ostatnio moj maly zaczal brac smoczka, co znacznie ulatwilo mi jego usypianie:) Maly mimo to ze karmiony jest piersia nie zasypial przy karmieniu. Ile razy budza sie Wasze dzieci w nocy?pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly budzi sie co 2-4 godz,ale raczej co 3 :) .karmiony piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglada tu jeszcze jakas mama ? :) Juz nasze pociechy takie duze . Moj Oli za 6 dni skonczy 3 mies.Super sie rozwija, od dawna sie smiej****awi zabawkami i juz prawie bez problemu chwyta zabawki wiszace. od 3 dni katarek nam sie przyplątal, slywa do gardełka-ale tylko nad ranem.\wposzczam sol fizjologiczna. Nadal karmiony tylko piersia,ale przyrosty masy sa juz mniejsze. Jak znosza szczepienia Wasze dzieciaczki ?u nas nie bylo goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mamy! :) co u Was? Jak maluchy się rozwijają? Jak się czujecie te 4 m-ce po porodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem nowa na tym forum. Zaglada jeszcze ktoś czasami. Urodzilam 1 grudnia wiec ledwo sie udało by sie do was zalapac. Jak postępy waszych dzieciaczków...moze ktoś poradzi jak radzić sobie z uporczywymi gazami...no i rozszerzanie diety jakie macie z tym,juz doświadczenie. Ja karmie tylko i wyłącznie piersią..od kilku dni podaje łyżeczkę kaszki glutenowej. Jak myslic później marchew?? Gotowana czy surową?? Nie chce dawac słoiczków?? Pozdrawiamy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja rodzilam 27-go. Narazie mały jest na mm. Dziś chcę spróbować zagęścic mu mleko kleikiem kukurydzianym. Jak wszystko bedzie ok, wprowadzę marchewkę, raczej sama bede gotowac :) i tak stopniowo ziemniak,jablko itd itd :) od jakiegoś czasu mały jest marudny,slini sie,pcha wszystko do buzi wiec obstawiam.ząbkowanie. A tak to czasem, jak mam go na kolanach, sam odpycha sie i przez chwile siedzi bez oparcia. Czasem jak zlapie go za dlonie to tez podciaga sie z oparcia do siadu bez opierania. Zauwazylam,ze obserwuje kiedy cos jem i kilka razy otworzyl tez buzie jakby mial cos dostac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak u nas. Jak my jemy to otwiera buzie i czeka na cos. Oszukiwałam ja pusta łyżeczką ale juz sie nie nabiera;) pora wiec na nowości. Miedzy naszymi dziećmi mimo ze oboje z grudnia prawie miesiąc roznica...z dnia na dzien wszystko sie zmienia. Opanowała obracanie sie w dwie strony to teraz chce siedzieć..glowe dźwiga a na bujaku sama juz siadzie..strasznie cieszą takie drobne sukcesy..nam lekarka ponad miesiąc temu powiedziala ze zęby idą nadal nic czasami gorzej spi w nocy ale nie ma i tak tragedii chociaz czekam kiedy prześpię cala noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesteście ?? Jak tam wasze pociechy jak się rozwijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×