Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

nuda i deprecha dopadla mnie bo nie mam z kim pogadac a was ?

Polecane posty

Cos tam pomaga. Ja to lubię czytać i oglądać filmiki w necie. Grunt to sie przełamać i ćwiczyć pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jestem, ćwicze to. A nie chodzi mi o żadną laskę, tylko o ekstra i o miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja czyli ta co sie zauroczylem tez jest super znaczy sie moim zdaniem ale i tak nie mam szans :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasiadacia
A dlaczego w domu siedzisz?Nie pracujesz,nie uczysz się?W robocie czy na uczelni powinien się ktoś znaleźć do rozmowy....Ja też się nudze,chcąc nie chcąc siedze całymi dniami w domu,ale nie narzekam..odpoczywam po wielu latach ciężkiej pracy,nadrabiam zaległośći,oglądam tv,czytam książki,siedze na necie.Do ludzi mi trudno wyjść gdyż ostatnie lata spędziłam za granicą i wykruszyły się wszystkie znajomośći,poza tym jestem w wieku w którym koledzy koleżanki mają już swoje rodziny,domy,problemy....A ja wykolejeniec życiowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 30 lat prawie moj kumpel ma zone dziecko i jakos oczywiscie nie ma czasu na mnie drugi to taki gorszy samotnik niz ja nie chce nigdzie wychodzic siedzi sam w domu i tylko komp to gdzie mam wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLE BLE

up 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×