Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebychigienistka

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Polecane posty

Gość chcebychigienistka

Hej , chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was słyszała lub ma doświadczenie jesli chodzi o studium higienistki stomatologicznej. Znalazłam szkołę na Zamoyskiego w Krakowie , jest to szkoła publiczna jednak warunkiem przyjęcia jest pozytywny wynik testu wewnętrznego dotyczącego ogólnych wiadomości medycznych . Czy któraś z Was wie jakie pytania mogą się zawierać w tym teście. Chciałabym donbrze wypaść a nie mam pojęcia czego sie spodziewać. Skończyłam szkołę średnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebychigienistka
PROSZĘ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapisania się na kierunek higienistka stomatologiczna w Puławach w medycznym studium zawodowym szkoła jest bezpłatna nauka trwa 2 lata szkoła mieści się na ulicy Mickiewicza29. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
profesja w Lublinie higienistka stomatologiczna 260 zł tel: 81 534 66 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna jest praca higienistki, ja uczylam sie tu www.wzspgdynia.pl/kierunki/ i musze powiedziec, ze niedosc, ze sie duzo nauczylam to jeszcze w dodatku dostalam sie na mega fajny staz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice
NOVA Centrum Edukacyjne Kierunek Technik Sterylizacji Medycznej, jest kierunkiem z zakresu szkoły Policealnej rocznej. Zajęcia na nim odbywają się w formie zaocznej weekendowej, czyli sobota i niedziela co drugi weekend. Koszt to jedyne 49zł/mc, a w cenie zapewniane są wszystkie materiały do nauki. Po ukończeniu tego kierunku otrzymają Państwo Świadectwo ukończenia szkoły policealnej na druku MEN, a także dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie z tytułem Technika, zdawane przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną. Zdawana kwalifikacja to: Z.20: Wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji medycznej. Co ważne, niedługo wejdzie w zakres obowiązujących, ustawa dotycząca konieczności zwiększenia kwalifikacji w zawodzie Asystentka i Higienistka Stomatologiczna o sterylizacje medyczną. Co za tym idzie? Każda osoba mająca w/w zawód po wejściu ustawy w życie będzie musiała dysponować dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu lub szkoły w kierunku wspomnianej sterylizacji medycznej, a także posiadaniem odpowiedniej kwalifikacji. Zachęcamy zatem wszystkie osoby z zawodem Asystentki lub Higienistki Stomatologicznej aby zwiększyć właśnie u Nas swoje kwalifikacje i móc dodatkowo wykonywać czynności takie jak: - dobierania metody dezynfekcji lub sterylizacji w zależności od rodzaju sprzętu i wyrobu medycznego, - wykonywania mycia i dezynfekcji, - wykonywania sterylizacji. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące zajęć i przedmiotów na tych kierunkach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.nova.edu.pl/oferta/medyczna_szkola_policealna/technik_sterylizacji_medycznej Zapraszamy do naszego sekretariatu znajdującego się przy ul. 3 Maja 26 w samym centrum Katowic, w celu dopisania się do grupy na wybrany przez Państwa kurs, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań pod numerem telefonu: 534099129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama. Bym chciała. Isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×