Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylkodocelu22

Ćwiczenia z Ewą Ch. Dieta. Idealne ciało.

Polecane posty

Gość tylkodocelu22

Witam, od dzisiaj zaczęłam ćwiczenia z Ewą Ch. Kto dołączy do mnie??? Chce schudnąć i wyrzeźbić swoje ciało. Moja waga 52 kg, cel 48 kg. Moją zmorą są boczki. Przechodzę na dietę, to znaczy zero słodyczy i dużo wody a także nie jeść po godz 18. Jak tylko pogoda się poprawi to zaczynam także biegać. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne:):) http://zszywka.pl/p/hah-dobreee-p-2877683.html Trzeba się tego trzymać:) musimy dać radę:) przynajmniej ja bo jak widzę to piszę sama do siebie ale kij z tym:) będę się motywować sama w takim razie:):) Jedzenie 5 posiłków dziennie w krótkich odstępach czasu Jedzenie dużej ilości warzyw Wybieranie produktów pełnoziarnistych (chleb, makaron) Ograniczenie słodyczy Zero słodkich napojów, zamiast tego woda, zielona i czerwona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem nie jest Ci potrzebna żadna dieta, tylko ćwiczenia... Jak chcesz zmienić sposób odżywiania na zdrowszy to proszę bardzo ale w żadnym wypadku nie powinna to być żadna głupia niskokaloryczna dieta odchudzająca pod tytułem nic-mi-nie-wolno. Tylko ćwiczenia. Długotrwale. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda222
Też tak robię, ćwiczenia i ćwiczenia. O dietę nie zabiegam, tzn. odżywiam się zdrowo, ale nie stosuję już żadnej diety, bo powodowała u mnie wzdęcia i zaparcia. Co nie było przyjemnym doznaniem;/ Czasami wspierałam się naturalnymi sposobami neutralizowania wzdęć, ale częściej musiałam sięgać po espumisan. Teraz jak jem to co chcę i lubię plus ćwiczę to zauważam olbrzymie zmiany i niesamowite efekty. Z Ewą jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć, ale już mam kilka filmików, które czekają na odpalenie ;D Misja na najbliższy miesiąc ujędrnić pośladki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_pana
Ja cwicze z Ewa od miesiąca. Przepalatam Turbo i Skalpel. Po miesiącu pupa wyglada o wiele lepiej, brzuch tez. Zamierzam od nowego tygodnia zmienić co nie co. Tz w wolny dzien rano zrobić Turbo a wieczorem Skalpel. Dołączam do Grupki w takim razie. Aha no i dietę mam 1400-1600 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×