Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POLARISA

pseudohodowla

Polecane posty

Gość Mój sąsiad też na mnie
non stop donosi. Całymi dniami z lornetką na balkonie siedzi i szuka sensacji. Jeszcze tylko CBS u mnie nie było. Będzie w szoku jak zobaczy kolejne psy i ciekawe co tym razem przyjdzie mu do głowy.Jeszcze ich nie widział, bo Nelka dopiero się oszczeniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam psa bez rodowodu
nie bój żaby donosicielko, mój pies jest dużo łagodniejszego charakteru od ciebie :) tobie tu ktoś słusznie doradzał modlitwę polaka, i jak odnalazłaś w niej siebie? Chciałabyś namiar na mojego pseudohodowcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mu nie zrobisz
Ja nie miałam zamiaru cię straszyć. Takie jest nasze prawo, zawsze można je obejść. Sama napisałaś,że wyraźnie powiedział,że masz zapłacić za wyprawkę , nie za kota. To jest właśnie obejście prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój sąsiad też na mnie
Ja też mam jednego bez rodowodu. Nie znam się na tym, ale proponowano mi coś takiego. Tyle,że to miało drugie tyle kosztować. Rodowód nie jest mi potrzebny, więc kupiłam bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLARISA
Rosalinda Paczeko następna nawiedzona :D tak ten pan powinien ODDAĆ te zwierzęta ZA DARMO bo NIE MA PRAWA brać za nie pieniądze i szuka głupich co mu te koty kupią za takie pieniądze ale na szczęście na takich cwaniaków są paragrafy :D Tak szukam kota za darmo lub za niewielka opłatą o czy pisałam wcześniej i natrafiłam na ogłoszenie gdzie Pan oferował NIERODOWODOWE KOTY ZA DARMO czyli jeden z kryteriów moich poszukiwań był spełniony ,a okazało się ,że pan żąda kolosalnych pieniędzy za te koty-więc pytam się jakim prawem ??? ale co ja się będę kłóciła z pustakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego ktos nie moze
sprzedac swojego nie rodowodowego kota za dowolna cene? Czy to jest bezprawiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mariolce polarisie się to
nie podoba :D nie ma klientów na swoje koty, to szuka zemsty na konkurencji ha ha ha co za kretynka, ile śniegu musiała zeżreć twoja matka, że urodziła takiego bałwana? i daruj sobie po raz kolejny tę gadkę o prawie, jesteś paskudnym człowiekiem, koniec, kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten donos to raczej
do tych miłośników hodowców kotów legalnych, jak nic zlinczują faceta, wystrzelają po pysku, zamkną do karceru, odbiorą koty i je sprzedają, będą miały na waciki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój sąsiad też na mnie
U mnie na podwórku chyba z 7 kotów biega. Możesz wziąć wszystkie jak chcesz. Ja akurat za kotami nie przepadam, wolę psy. Aktualnie psów też mam 7 w tym 5 szczeniaków, bo zapomniałam o zastrzyku :-( Hodowcą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilismy psa z pseudohodowli, który był bity, zarobaczony z grzybicą ogona. Bał się wszystkiego i wszystkich. Umówiliśmy się na odbiór psa w połowie drogi, po zapłacenia pieniędzy okazało sie, że papiery na psa zabrała sprzedajacemu żona. Miały zostać dosłane i niestety cisza. Ludzie tylko udają jak bardzo kochają zwierzęta, które sprzedają a tak naprawdę liczą się tylko pieniądze i pozbycie się chorego pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pseudohodowla znajduje się w Lublinie, gościu sprzedaje koty rasy brytyjskiej i psy rasy american bully. Posiada konto na olx. Nie dajcie się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×