Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość locha.....chyba

Wstydzę się rozebrać przy facecie. Mam brzydkie ciało i rozstępy :(

Polecane posty

Gość gość
Rozstępy zbladną po jakimś czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tez maja rozstepy i maja to w d***e. Moj byly facet mial je na plecach i wlasnie na hm.. d***e. :D I nic sobie z tego nie robil. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowkamu
no tak panowie też mają rozstępy, poza tym to jest dość powszechny problem niezależnie od wieku, płci i wagi. Można owszem czekać aż zbledną, ale ile? poza tym mogą one się przyczynić do kompleksów, więc może lepiej jest znaleźć sposób, żeby ich nie mieć? Dla mnie dobrymi sposobami są odpowiednie kosmetyki, ale najbardziej skuteczny będzie dobry zabieg w gabinecie. W tej klinice http://triclinium.pl/ można liczyć na fachową pomoc, żeby się pozbyć raz na zawsze tych szpecących rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstępy to blizny więc zostaną z nami na zawsze. Szkoda kasy na zabiegi i kosmetyki, które nic nie pomogą. Uważam, że bardziej szpeci kobiece ciało cellulit i z nim zachęcam walczyć. Na gładkiej jędrnej pupie chłop nawet nie zauważy bladych kreseczek. Każdy rozstęp bleknie z czasem i jest mało widoczny. Za to tyłek ala kalofior, to jest powód do wstydu drogie panie, bo w przeciwieństwie do rozstępów, które mają podłoże hormonalne, na ten defekt mamy wpływ, bo cellulit, to godziny siedzenia, jedzenie śmieci, brak ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzą nie wiedzą, ważne, że ja wiem i to mnie denerwuje. Nie dla faceta tylko dla samej siebie, chcę mieć piękne ciało, dlatego jestem w trakcie serii zabiegów modelujących i wyszczuplających w Good Time Day Spa. Moje ciało prezentuje się coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co... Zakochany facet patrzy inaczej Nie zauważy mankamentów ( jeżeli rzeczywiście są ) - spojrzy na Ciebie tak.. że... I jego słowa "ależ jesteś piękna" będziesz pamiętać długo powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Polecam likwidowanie rozstępów w MTT Estetica na zabiegu  RF Ulverin R. Efekty są rewelacyjne. Osobiście czekam właśnie na powtórzeni zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cellulit to trzeba się wybrać do kosmetyczki i tam wybiorą wam odpowiedni zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×