Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorrradzajka

doradzcie mi co lepsze. karta czy abonament?

Polecane posty

Gość dorrradzajka

Obecnie mam mixa w play, co moim zdaniem najlepiej się opłaca jeśli chce się umowę z telefonem. Skonczyła mi się własnie i chcę teraz jak najlepiej wyjść na opcji bez telefonu. Rozważam dwie opcje. ­ Play na kartę. - Mam za darmo do wszystkich w play zarówno smsy i połączenia, ale tylko w trakcie ważności połączeń wychodzących. Czyli muszę się regularnie doładowywać. Na miesiąc to będzie min 24zł i daje mi to na miesiąc darmowe rozmowy i smsy w sieci.. oraz do wykorzystania te 24zł, na połączenia i smsy poza siecią, gdzie sms 9gr, a minuta połączenia 29gr no i mam możliwość wykupienia pakietu za 10zł - nielimitowane smsy do wszystkich sieci. ­ Druga opcja to abonament za 9zł.Umowa jedynie na 12 miesięcy. Cały okres trwania umowy mam darmowe połączenia i smsy w sieci. Mogę za 10zł dokupić sobie pakiet 200minut do wszystkich sieci. Czyli ten abonament wówczas wynosiłby mnie 19zł. No i nie mam tych 19zł do wykorzystania, tylko za całą resztę płacę dodatkowo tj. sms 19gr i minuta poza siecią 19gr. ­ Głównie zależy mi na tych darmowych smsach i rozmowach w play, bo większość osób, które znam ma play. Więc pomysł z abonamentem za 9zł niegłupi. Jedynie 9zł i gadam do woli mając wsio w dopie. No ale zawsze jednak się zdarza pisać bądz dzwonić na inną siec i wtedy te 9zł mi rośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie abonament. I zdecydowanie wyższy niż 9pln. Miałem wszystkie opcje, ale najbardziej korzystnym jest abonament. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrradzajka
ale ja nie chcę przeznaczać w miesiącu więcej pieniędzy na telefon jak 30zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zamkniesz się w tej kwocie :) myśle ze mają jakąś korzystną ofertę w tym przedziale cenowym. Na twój plus przemawia też fakt, że jesteś już ich klientem i możesz dostać jeszcze jakiś bonus za przejście z mixa na abonament :) zazwyczaj tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrradzajka
bylam w salonie i zadnych ciekawych bonusów nie oferowali. w abonamencie za 29zł mam nielimitowane polaczenia i smsy do play i 400minut/smsów/mmsów do innych sieci. za reszte place. w sumie wychodzi taniej niż ten na karte plus 30 zł do wykorzystania na rozmowy i smsy.. bo za 30zł nie wysle 400 smsow jak i nie wydzwonie 400min. Kurwa ciężki orzech do zgryzienia.. Jakoś boje się umów.. na karte to zawsze o tyle bezpieczniej, ze jak nie masz kasy to nie doladujesz i masz w dupie.. a telefon trzeba zawsze. Ja czasami mam taki miesiąc, że dużo dzwonie i smsuje, a raz mam taki, ze mam ciagly dostep do internetu i wtedy tel robi mi jedynie za budzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od '97roku abonament, w trakcie przewineło się jeszcze kilka na kartę i mixa, ale najwygodniej mi z abonamentem. Fakt faktem że wydaje na to sporo, ale coś za coś. A umowa to tylko umowa, nie masz się czego bać. Kiepska jest sytuacja gdy pilnie potrzebujesz zadzwonić, a tu zero środków na koncie. Określ swoje priorytety dotyczące usług jakie Ci proponują i wybierzesz . . .abonament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrradzajka
e no to akurat z tym - jak sie nie ma srodkow - play wysyla powiadomienie do odbiorcy i mozna tez zadzwonic na jego koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kak@
weź virgine mobile - wychodzi ok 12 gr za min do wszystkich sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrradzajka
odpada inna siec. bardzo czesto gadam bez stresu po kilka godzin dziennie nawet z konkretnymi osobami, ktore mają play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kak@
PS. Mam smartfona na 2 karty sim :) to ułatwia życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedokurwawiary
0,29 za minute? To kazda inna ma 0,19 albo mniej :D Ja mam play i też mam za darmo smsy i polaczenia w swojej sieci. Zobacz też jak duzo osob ma w play, a ile bedzie mialo w jakims nieciekawym wynalazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM!
WITAM SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA STRONY http://telefoniadlaciebie.blogspot.com/ NAJLEPSZE AKTUALNE OFERTY MOŻNA WYBIERAĆ! POLECAM NAPRAWDĘ WARTO!!! PLUS PLAY ORANGE UPS JEŻELI POTRZEBUJESZ DOBREJ UMOWY WEJDZ I ZŁÓŻ WNIOSEK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalilka3333
Ja również mam telefon na kartę. Nie chciałam zakładać sobie abonamentu bo jednak jest to zobowiązanie a sama nie przepadam za takimi rzeczami.... Jestem zdania,że jesli nie macie kasy na gotówkę za telefon to lepiej jest skorzystać na przykład z rat w sklepie a nie brać abonament. Na przykład obecnie raty 0% na sprzęty są w sklepie rtv Euro agd. Jakiś czas temu kupowałam tam swój telefon oraz jestem zadowolona. Nie kosztowało mnie to dużo . Obecnie sobie spokojnie co miesiąc spłacam oraz nie jestem obarczona kosztem abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafek34
Teraz najbardziej opłaca się wziąć abonament w T-mobile. Tylko ten operator nie dolicza prawie żadnych tzw. zwyżek do abonamentu. Więc nie ma dziwnych dopłat co miesiąc. U innych operatorów jest nawet po kilak takich zwyżek i sporo trzeba za to zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna3
fakt, bez dyskusji abonament. ja mam w t-mobile i właśnie świetna opcja bez tych dopłat dziwnych, na kartę bym się nie zdecydowała, zawsze jakoś abonament mnie przekonywał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chestera
Przez kilka dobrych lat miałem telefon na kartę w play, ale szczerze mówiąc po co tkwić w tym, jak można mieć więcej za niższą cenę, czy równą tej której wykorzystywaliście przy zakupowaniu pieniędzy na kartę. Teraz mam umowę w play i jedyne, co się zmieniło po przejściu na abonament to lepszy internet, darmowe rozmowy bez zapominania o dokupowania pakietów miesięcznych, a jeszcze ani razu nie udało mi się przekroczyć jakiegokolwiek limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie bardziej opłacalna jest karta, po prostu wychodzi taniej, a w ofercie masz praktycznie to samo co w abonamencie albo i więcej. Chyba najlepsze oferty ma teraz Play,ale lepiej żebyś sobie sprawdził na jakiejś porównywarce zanim się zdecydujesz, komórkomat czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam abonament w Plusie dokladnie Premium Mobile. Obydwoje z mezem przeszlismy do tej firmy odhodzac od Orange i Playa. Abonament 24,70, wszystko no limit i internetu mozna powiedziec ze tez. Szczerze mowiac polecam https://ambasador.premiummobile.pl/oferta/a2xbfx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
zdecydowanie abonament :) Ja przeniosłam niedawno numer do nowego polskiego operatora, sieci Otvarta. Za najdroższy abonament płacę miesięcznie niespełna 29 zł :) w zamian mam nielimitowane rozmowy i smsy, 6 GB internetu w pakiecie i umowę na 24 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa...to na pewno nie są reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam wRodzinie, 30zł za 60dni a w tym rozmowy, 10gb i smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remmi
ollamolla ja też polecam sięc Otvarta https://otvarta.pl/ . Przeniosłem do nich numer jakieś 2 miesiące temu, wybrałem abonament za 17,99 zł miesięcznie. Mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 gb internetu do wykorzystania. Najlepsze jest to, że to oferta non limit więc umowa na czas nieokreślony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoss
remmi ja też mam ten abonament. warto teraz przeniesc do nich numer z innej sieci bo mają promocję, w której przez pierwsze 3 miesiące płaci się tylko 50% abonamentu więc w tym wypadku niecale 9 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×