Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaaaawiedziona.

zawiedziona, rozczarowana i wgl lipa

Polecane posty

dziewczyny a teraz z innej beczki,czy waszych facetów kręcą ogolone czy włochate pipy i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurdemole
Masakra,współczuję ci ! nie wiem od czego to zalezy,ja mam problem w drugą stronę. Jak kocham się z moją nażeczoną to po 20 min mówi kończ. od tyłu to cały czas słysze AŁA ,jak podchodze delikatnie to mowi ze ją łaskocze jak troszke mocniej to mowi ze za brutalnie! :( wiec jak mam sie korwa do niej zabrać? ciągle coś nie tak... jak mogę ją posuwać 20 -30 min to mowi ze mam problem z wytryskiem! gdzie wiem ze wszystko ze mna jest ok! jeb.. teraz 3mc już jej nie zaczepiam :D pierdole nie bede się denerwował 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u La La
Współczuję jej, ponieważ ja nie byłabym z nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaawiedzioona
u La la nareszcie chociaz jedna mnie rozumie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u La La
zaawiedziona, rozumiem i to nie znaczy, że jesteś pusta, po prosu jesteś świadoma swoich potrzeb i nie chcesz siebie, ani jego okłamywać...co potem jak on zapyta czy było dobrze? Ja nie potrafię kłamać w łóżku, ani udawać, że jest dobrze jak nie jest i tego samego oczekuję od faceta. Za bardzo szanuję faceta, z którym idę do łóżka, aby mu kłamać, kto z was by tego chciał? Jestem delikatna jak o tym mówię i staram się nie ranić uczuć, bo to nie ma sensu, te aspekty w których facet nic zrobić już nie może (jak wielkość) pomijam milczeniem i mówię zawoalowaną prawdę: nie pasujemy do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizosss
Zastanawiam się nad słowami ZAWIEDZIONA ROZCZAROWANA tak jakby na tym kolesiu z małym świat się kończy OK koleś ma małego nie odpowiada Ci to szukasz dalej, jeśli kutas jest dla ciebie ważny to szukaj szukaj aż znajdziesz. Po 2 Czy to ze ten koleś (który Cie Rozczarował O mój boże) jeśli ma tak małego to znaczy ze nie znajdzie kobiety ? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia są dziewczyny które kochają małe kutasy. A tak w ogóle przypuśćmy ze spotykasz który nie ma 18 cm ale 14 cm czyli taki średni (no 14 to nie mały nie przesadzajmy) ale go kochasz? Zostawiłabyś go wtedy bo ma średniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaawiedziona.
nie, to nie ma sensu tlumaczyc, bo i tak nie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena trojańska a
i BARDZO DOBRZE ZROBILAS PLUS DLA CIEBIE ZA ŻE GO NIE URAZIŁAŚ..SZKODA MI TAKICH FACETÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×